Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi jelentette számotokra a...

Mi jelentette számotokra a motivációt ahhoz hogy lefogyjatok?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit sem a sorstragédiámmal untatni.31 éves férfi vagyok,gyerekkorom óta túlsúlyos vagyok.Tisztában vagyok azzal hogy miért nem vagyok képes lefogyni.A motiváció hiánya miatt.Ez alatt arra gondolok hogy konkrétan élni sincs motivációm.A világon nem létezik semmi amiért érdemes küzdeni.De nem ezzel kapcsolatban várok válaszokat,akkor nem ebben a topicban tenném fel a kérdést.Olyan emberek válaszát várom akik megosztanák velem mit volt számukra a legfőbb motiváció ahhoz hogy a kilókkal szemben sikeresen vegyék fel a harcot.Előre is köszönöm mindenkinek aki időt szán a kérdésem megválaszolására.

2014. szept. 25. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megnövekszik az önbizalmad=>jobban fog menni a csajozás, munka...
2014. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most per pillanat az, hogy elkezdett vészesen fájni a térdem, és úgy döntöttem, hogy ha nem fogyok le, a túlzott terhelés miatt előbb-utóbb nem fogok tudni kimenni a lakásból.
2014. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Még nem mondanám hogy sikeresen felvettem a harcot, de életemben először elkezdtem fogyni. 21 éves vagyok, 130 kiló felett tetőztem pár hónapja, és akkor jöttem rá hogy változtatni kell.

Soha nem voltam sovány, igazából nem is akartam az lenni mostanáig, nem próbáltam fogyókúrázni soha. A nyáron viszont találkoztam pár emberrel akik visszaadták a hitemet az emberiségben és találkoztam egy lánnyal is :)

Azóta fogytam 10 kilót, és igaz hogy még így is baromi kövér vagyok (120kg), de beleférek azokba a ruhákba amiket rég kinőttem, sokkal jobban megy a sport is (minden nap bringázok 1-2 órát). És nem kell felfogni szenvedésnek felfogni a dolgot, igazából csak nem eszek össze-vissza minden szart mint régen és nem is zabálok unalmamban. És az eddigi eredmények motiválnak tovább, bízom benne hogy innentől már nem adom fel. Meglátjuk :)

2014. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én tavaly nyár közepén azzal keltem fel, hogy akkor ennek vége és le kell fogyni. Nem tudom miért jött ez, de nekikezdtem. Fél év alatt 30 kg lement, diétával és mozgással. Februárban visszaszoktam a rendes kalóriakeretemhez, nem éreztem magam annyira jól, és szerintem gyors volt a fogyás, megviselte a szervezetem, így adtam magamnak egy fél évet, nem szedtem vissza semmit, persze mozogtam tovább, csak rendesen ettem. Most újult erővel folytatom és a maradék 30 is le fog menni remélem :) Nálam az mindig fontos, hogy olyat egyek, amit szeretek, nem fogok mindenféle puffasztott rizst meg abonettet zabálni, mert abban kevés a kalória. De barna kenyérre váltottam, minimális a cukorfogyasztásom, a teába édesítőszer megy...stb. És az is fontos, hogy olyan mozgást végezz, ami nem untat és kíméli az ízületeidet. Mikor már fogytam 15 kg-ot és megdicsértek a barátnők, rokonok, hogy milyen jól nézel ki, akkor pedig még jobban örültem, hogy nekikezdtem ennek. Ha bármi kérdésedre lenne még privátban nagyon szívesen válaszolok.
2014. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Engem az motivál, hogy tetszeni akarok magamnak. ^^

Nem mellékesen, egy jó edzés után elégedettség tölt el, s mivel mostanában ha tehetem, korán reggel edzek, így ez feldobja az egész napomat. :)

2014. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt. Egyik este vacsoráztam, elmosogattam, majd arra gondoltam, hogy lefogyok. Aztán elkezdtem. Eddig nem sokat, csak 10 kg-ot fogytam, de így is van még 15 hátra. Már nem állok meg.
2014. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19 évesen nagyon jól ment a suli, úgy éreztem bármire képes vagyok, akkor miért ne tudnék lefogyni. 33 évesen 3 gyerek után (ismét kb 30 kg plusszal) epekövem lett, egy idő után alig bírtam enni, így persze fogytam; akkor azt gondoltam, ha már ennyi lement akkor miért ne adjam le a többit is. A fogyástól a panaszaim is elmúltak, szóval ez komoly motiváció hogy ne hízzak meg újra.
2014. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1 hétre korházba kerültem térdsérülés miatt. Fogytam 8 kilót az alatt az 1 hét alatt, gondoltam ha már így lement, a maradék 15től is megszabadulok.
2014. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%
Lányom, ha még lefogynék már egy előhalott volnék, én hízni szeretnék jó pár kilót akarok felszedni, de reménytelen hiába eszek sokak csontváz vagyok pedig szeretnék dagadt lenni.
2014. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt magyarázza már el nekem valaki, hogy az előző válasz mégis hogyan kapcsolódik ide. Valahogy nem tudok rájönni.
2014. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!