Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi jelentette számotokra a...

Mi jelentette számotokra a motivációt ahhoz hogy lefogyjatok?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit sem a sorstragédiámmal untatni.31 éves férfi vagyok,gyerekkorom óta túlsúlyos vagyok.Tisztában vagyok azzal hogy miért nem vagyok képes lefogyni.A motiváció hiánya miatt.Ez alatt arra gondolok hogy konkrétan élni sincs motivációm.A világon nem létezik semmi amiért érdemes küzdeni.De nem ezzel kapcsolatban várok válaszokat,akkor nem ebben a topicban tenném fel a kérdést.Olyan emberek válaszát várom akik megosztanák velem mit volt számukra a legfőbb motiváció ahhoz hogy a kilókkal szemben sikeresen vegyék fel a harcot.Előre is köszönöm mindenkinek aki időt szán a kérdésem megválaszolására.

2014. szept. 25. 17:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki billentyűzetet ragadott és válaszolt a kérdésemre.
2014. szept. 26. 15:37
 12/15 anonim válasza:
10 Fiam, sok minden van az életben, amit az ember nem érthet, amikor én fiatal voltam az emberek kövéredni akartak a háj sokkal célszerűbb, mint a soványság pláne így tél felé.
2014. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csupa értelem, csak rossz helyen.
2014. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Engem most az kezdett motivalni, hogy nyaron meglatogatott egy egyetemi baratom. Es lattam hogy jatszik o a kislanyaval. Hogy futkarozik vele, ugral ahogy o, felmaszik a maszokara stb. En meg az enyeimet csak a padon ulve nezni tudom :(


Na ez inditotta be hogy fogyni akarok, meghozza most, amig meg nem jelentek meg az egeszsegugyi komplikaciok. Mert mar faj a labam, es kezd magas lenni a vernyomasom... aztan ha par ev alatt tonkremegy a szivem is, akkor utana mar cseszhetem, szivbetegen mar nem lehet normalisan sportolni.


34 eves vagyok, van harom gyerekem akiknek apa kell, akiknek majd az unokaiknak nagyapa kell, nem az hogy 50 evesen elvigyen egy infarktus.


Mert en meg egy kover embert se lattam aki sokaig (80 folott) elt volna, altalaban 60-70 korul max elmennek. A 80-90 koruli oregek valahogy mind szikarak, nem veletlenul.



Nekialltam augusztusban, csinaltam masfel hetig Atkinst, 125-rol lementem 117-re, de ezt nem lehet tul gyakran ismetelni, most figyelek az etkezesre, probalok rendesen reggelizni es szegenyen vacsorazni, meg teljesen kihagytam a sort es a chipset. Ebbol azelott sok fogyott, estenkent 3-4 doboz sor, egy doboz chips, kiszamoltam ez igy mar vagy ezer kaloria magaban, most abban bizom hogy ha ezt elhagyom az mar onmagaban is hozhat valtozast. Most 114kg-nal tartok.


Sajnos fogyni sokkal nehezebb es lassabb folyamat mint hizni...

2018. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki idő szakított rá és válaszolt a kérdésemre!
2018. okt. 1. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!