Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk és fogyókúra? Mi történt...

Fiúk és fogyókúra? Mi történt a világgal?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok és megdöbbenve olvasom nap, mint nap, hogy ideális testsúlyban lévő kamasz fiúk fogyni szeretnének! Ez számora teljesen döbbenetes! Az én kamaszkoromban és a szüleim korában a fiúk szégyellték, ha vékonyak voltak! A fiúk akkoriban izmosodni akartak, nem éhező költő testet!


A tinilányok tényeg erre buknak manapság? Én azt gonolom, hogy az a férfias, ha az illetőnek azért van némi válla, karja, combja, háta. Jó, aki alkatilag sovány, az nem tehet róla, de hogy tajlesen átlagos testből nem izmosat akarnak csinálni a tinik, hanem vékonyat... Ez olyan férfiatlan szerintem...


Mit gondoltok?


2010. jan. 21. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
egyetértek 25L
2010. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Szintén egyetértek. 16/F
2010. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Hála istennek élőben ilyen fiúval nem hozott össze a sors. :) Jó ha egy fiúban vannak nőies dolgok (pl. segít a házimunkában, nem pedig házicselédnek nézi a lányt), de azért ez már túlzás.
2010. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

én is egyetértek, nincs is szebb mint egy szépen kidolgozott felsőtest..

ezek a srácok nagy valószínűleg azért fogyókúráznak mert bejött a divatba az az emo, gumi-popp style. csőnadrág, oldalra fésült hosszabb haj...

mostanában olyan vékony tini fiúkat látok ,h szabályosan elszörnyülködöm.

jó persze van kivétel (tényleg van) aki pl tísztitókurát csinál, vagy azért fogyózik mert vmi tünete van és az orvos utasítja rá.

2010. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
istenem
2010. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Bizony, nem árt egy kis izom. Meg egyébként is... lassan kialakul a fiúknál a "plázacicának" megfelelő réteg. Azt hiszik, menő, ha Armani gatyókban járkálnak, és közben lenézik az "átlagos" rétegeket, akik normálisak, és leszarják, hogy milyen márkajel van a nadrágunkon. :) Na mindegy, a sok kis Szőke Melír-Klónnak biztos ez kell...


Nekem ugyan nem. Egy pasi az legyen pasi. Járjon szakadt farmerben és pólóban, hozzá lehessen bújni (de ne szúrjon át a bordája... az izom kellemesebb:D), és maximum arcszeszt használjon, de azt se úgy, hogy magára locsol egy fél kannával. És persze legyen megértő, meg intelligens, de ez már off.


*egy magányosan tengődő tinilány*

2010. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Hát lányok, én keményen diétáztam, és nem is bántam meg... bár tény, hogy a végeredmény nem kifejezetten EMO-s :D

[link]

2010. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

egyet ertek..... amugy sztem ezek az emokra jellemzok..vagyis h erzekenynek torekenynek mutassak magukat ezzel h ok vekonyak....s buszken vallaljak h csont es bor..es a szell elfujja oket xD vagy mi a franc :D


16/L

2010. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

18.26-os szerintem azért te is érzed, hogy ebben a kérdésben nem a te esetedről van szó. Neked volt egy kis súlyfelesleged, amit sikeresen lefogytál, és férfias izmos pasi lett belőled, amihez csak gratulálni tudok. :)

Akikről a kérdés feltevője gondol azok a csont-bőr fiúk, akik inkább anorexiásnak néznek ki, mint férfinak. :)

2010. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
19.20! jól van na... de azért ennyi szenvedés után jólesett belinkelni magam :)
2010. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!