Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van esélyem arra, hogy változz...

Van esélyem arra, hogy változzon a testem mondjuk 8-9hónap alatt?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok valami hájas disznó, viszont van rajtam háj. Nem vészes, de van. És ezt szeretném mielőbb leadni. 1-1,5 éve komolyabban foglalkozok a sporttal, járok futni, tornaórákon jobban kihajtom magam, biciklizni jártam eddig minden nap, ezt most is teszem (tél kivételével). Az iskolába gyalog járok/jártam mindig. Izmos a hasam, viszont van felette valami, aminek ugye nem kéne ott lennie, hogy látható legyen... Edzek rá hetente legalább 4x. Ekkor olyan 400-500 hasprést csinálok (tudom, ettől csak erősödni fog a hasizmom a zsír alatt, de ez nem baj.) A futástól lemegy nem? Fogytam 7kg-t, de ebből 3 visszajött, igaz, hogy olyan 3hónap súlyzózás után kb. , szóval ebben gondolom van izom is. Valamint ha futás mellett fogok súlyzózni akkor csak kevés zsír fog feljönni rám, ha súlyzózok? Mert tudom, hogy ilyenkor többet kell enni, hogy tápláljam az izmokat, legyen miből fejlődnie. Heti 3x futok 35 perc körül, ezt idén felviszem 1órára, minden nap gyakorlok focizni (cselek meg miegymás, szóval ott is futkosok), aztán meg 2x súlyzózok hetente, és már írtam fentebb, hogy hasra is edzek. Kb. háromnegyed éve nem eszem cukros dolgokat és fehér lisztes dolgokat. Persze nem is iszom ilyeneket. Ha így fogom folytatni ugye letudom dolgozni? A futás,focizás mellett járok nagyon-nagyon sokat biciklizni is. Hétvégente átbiciklizem a délutánokat.

Lefényképeztem a felső testem, ezt szeretném megváltoztatni, egyébként ha lehúzom egy kicsit a zsírt a hasamon látszódik a felső 4 kocka.

[link]

[link]

Köszönöm előre is a válaszokat, F/14.


2010. jan. 22. 14:57
1 2
 11/11 anonim válasza:

Esetleg kukkantsd meg ezt:

[link]

2010. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!