Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklis edzés reggel,...

Szobabiciklis edzés reggel, suli előtt? (. )

Figyelt kérdés
6kor szoktam kelni és arra gondoltam.hogy mivel délután nincs időm edzeni ezért felkelek fél órával korábban es akkor fogok, de nem tudom hogy nem egészségtelen-e. Meg olyat is hallottam hogy ha reggeli előtt edzel jobban fogysz, ez igaz? És akkor utánna még lehet enni reggelit vagy majd csak később? Meg szobabiciklitől nem lesz vastagabb a lábam:/?
2014. okt. 11. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
drágám... este fél órával később fekszel le vagy reggel fl órával előbb kelsz. nem m1?
2014. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
9-/legkésőbb 10-kor már leszoktam feküdni szóval letudok majd feküdni picit korábban.
2014. okt. 11. 21:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha erre gondoltál...
2014. okt. 11. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
arra gondoltam h este is tudnál szerintem:) ha úgy jobb
2014. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha este mozog, akkor nehezebben tud majd elaludni, mivel tele lesz adrenalinnal.
2014. okt. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát nemtudom ti hogy vagytok vele,de én amikor esete eddzettem,akkor úgy aludtam,mint a bunda...Ha reggel eddzel,akkor felfrissülsz,arról még nem hallottam hogy a reggeli eddzéstől jobban fogysz,de nem hiszem hogy ezen fog múlni...Szobabiciklizéstől nem lesz vastagabb a lábad
2014. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!