Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szüleim szerint még hiznom...

A szüleim szerint még hiznom kéne, de már igy is érzem magamon a zsirréteget. Tényleg folytassam?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, 160cm, és múltkor 40 kiló voltam.

A szüleim hizásra vettek rá, most már 44 vagyok.

Még a normális tartományban vagyok, de már érzem a hájat magamon.

Már hatalmas a hasam, akkora, mint a 65 kilós osztálytársamé.

A bmi szerint pont normális vagyok.

Akkor miért lettem ennyire kövér?


Az osztálytársaimtól megkérdeztem a súlyomat, szerintük 53 körül lehetek.



Miért ekkora a hasam?

Lehet, hogy már kövérnek számítok?


2010. jan. 24. 16:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, lehet, hogy majd mostanában várható majd. Még nem nőiesedtél ki, még nincs mensesed, anyukád hány éves volt, amikor neki megjött az első? Melled van már, a szőrzeted rendesen fejlődik? Ne rontsd el egy fogyókúrával, mozogj, egyél rendesen, és meglátod, ha rendesen nővé alakulsz, a pocak már nem is fog pocaknak látszani.
2010. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Az orvos szerint, rendesen fejlődök.


Bár engem az zavar, hogy, az oszt.-ban van nálam 7 kilóval nehezebb lány, és neki feleekkora a hasa.

Nekem meg egyre csak fújódik fel a pocakom, már feszes, de attól még gömbölyödik, és nem áll meg.

Pár hete még csak kicsit jött kifelé, de mostmár szinte zavaróan hatalmas.

Eddig én voltam az osztály egyik legjobb futója, mert könnyű voltam, de most az utolesók között vagyok, mert nem birok a hasam méretétől futni. (balra-jobbra mozog. Ez normális?)


Sőt, ezeen kivül jártam balettra, ahol mindenki vékony, de már nem jó rám a ruha, és nem is tudok olyan jól mozogni.

2010. jan. 24. 18:11
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten. Ez nem normális, ne hülyéskedjetek már!


Mikor kezdődött ez? Nem mozgasz mostanában kevesebbet, nem ettél többet? Mit ettél mondjuk ma meg tegnap? Írd le, és anyukáddal vetess Espusmisam gyöngyöt, és kérd meg hogy menjetek orvoshoz!

2010. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Már bevettem esp.-t, de semmi, bár lehet, hogy kicsivel többet ettem.
2010. jan. 24. 18:56
 15/29 A kérdező kommentje:

Ma: 2.db téliszalámis zsömle, 3dl tejben műzli.

10órai: 1 crossiant, fél liter Nestea.

Ebéd: 1 tál húsleves, 3 tál Bolognai, egy pohár Cola Light.

Uzsonna: 1 crossiant.

Vacsora, ...mint a reggeli.

2010. jan. 24. 19:01
 16/29 A kérdező kommentje:

Tegnap: Csokitorta 3 szelet, 2 pohár kóla.

3 Milkyway, Nagy tál rakott krumpli.

A többire nem emlékszem.

2010. jan. 24. 19:04
 17/29 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén gratulálok. Anyukádék nem veszik észre milyen értéktelen és szutyok kajákat eszel ráadásul hatalmas mennyiségekben? Székrekedésed nincs? Nem fáj a hasad? Valószínűleg rendkívül fel vagy puffadva. NE EGYÉL ENNYI SZART. Próbálj meg helyesebben étkezni.. itt egy mintaétrend:


Reggeli: Egy rozsos kifli, vajjal, sonkával, egy pohár tea, vagy tej.

Tízórai: Valamilyen gyümölcs, mondjuk banán, vagy müzliszelet, amihez kedved van.

Ebéd: Na, ezt gondolom nem válaszhatod meg, tehát amit adnak.

Uzsonna: Gyümölcssaláta, jó sok gyümölcsből, joghurttal leöntve, rakhatsz bele müzlit is.

Vacsora: Ugyanaz, mint a reggeli, meg egy pohár meleg kakaó, nem cukros neszkvik, hanem rendes kakaó.

2010. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi időt szánsz 1-1 étkezésre?

Továbbra is állítom, NEM NAGY A HASAD, de az étkezésre oda kell figyelned, hogy elég időt fordíts rá (főétkezésenként minimum fél óra (ha suliban ebédelsz, használd ki az egész szünetet), nasikra minimum 5-10 perc), arra meg még nem válaszoltál, hogy előfordulhat-e, hogy mostanában fogsz menstruálni, mert az első előtt néhány hónappal nekem is lett egy kis puffadásom, illetve azóta is minden menses előtt pár nappal kicsit jobban feszül a hasam, aztán visszamegy.

Egyél több zöldséget és gyümölcsöt, az viszont fontos. Jó a milánói, én is sokat eszem belőle, mert az egyik kedvencem, de minden nap eszek zöldséget-gyümölcsöt is.

2010. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Ok. Köszi.

Hát, elégé sokat szoktam pukizni, büfögni.

És már 1 hete nem wc z-tem.

Most eléggé feszit belül.

Azt mondják, mivel eléggé nagy a gyomrom, levegőnyelő vagyok, ez igaz?

2010. jan. 24. 19:22
 20/29 A kérdező kommentje:

Hát, még nem jött meg.

Bár összefügghet a nagy hasam, azzal, hogy 1 nagyobb nyeléssel direkt is tudok büfögni.

Néha ezzel szórakozok a suliban, hogy levehőt szivok a hasamba, és böfögök, bár néha nem jön ki, és ilyenkor mintha 1 lufi lenne a hasamban, és ha sokáig nem jön ki, akkor a levgő is továbbmegy a belembe, és viszonylag sokzor, és napokig szúr a hasam, és akkor, kétszer ekkora lesz.

Ilyenkor nehezemre esik a leülés, és tornán pl.: a fekvőtámasz nem is megy, mert visszanyom.

A többiek ezzel szórakoznak, hogy beleütnek a hasamba, és ilyenkor jön a puki.

2010. jan. 24. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!