Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 850 kaloria mellett nem...

850 kaloria mellett nem vagyok ehes?

Figyelt kérdés

Bosegesen ettem ma is, de az egesz csak 850 kaloria volt...

Reggelire zablasa gyumolccsel, nap tovabbi reszeben egytaletelbol ettem, osszesen 500 grammot! Kipukkadok, de ez "koplalas".


Ilyenkor egyek meg? Mit?


2014. okt. 20. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha tele a gyomrod, nem kell károsodó szöveteket regenerálni, mert egészséges vagy, akkor lehet elégséges.
2014. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Én is ennyit eszek mindig, és nekem is elég.
2014. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alkalmanként beleférhet, de rendszeresen tényleg kevésnek tűnik, az a helyzet.

Ha enni akarnék ilyen szituban (ami elég fura nekem, én is tudok nem éhes lenni, de simán bepótolom a következő étkezéskor), akkor nyilván valami töményet ennék, ha térfogat nem férne (bár mindig fér, max. várni kell egy kicsit). S azt, amiből nem vittem be eleget, ha van olyan. 850 kalóriában trükkös mindent megadni a testnek (a kalóriamennyiséget kivéve), amire szüksége van, bár nem lehetetlen.

Reggelire én is betoltam egy 35 dekás finom ételt, 200 kalóriában :) Aztán volt egy 36 grammos, ami ennél több volt... Ez már csak ilyen.

2014. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondjuk mozdulj meg...
2014. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
napi 2 óra kondi 850kalóriával kifejezetten veszélyes, nagyon kevés. Gyakorlatilag ledolgozod az egészet, amit beviszel, és értelmetlenné válik a kondi, mert az izmot kezded el leépíteni egy idő után..
2014. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

vagy pár nap múlva,amikor leürülsz jönni fog egy falásroham.

vagy tényleg el kellene rendesen edzeni,nem csak kamuzni róla és feküdni egész nap,mert 850 kal nagyjából ezt fedezi.

2014. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Kiváncsi lennék te mit kondizol 2 órán át. Nekem 50 perc alatt megvan az edzés már több mint 5 éve.

Kérdésre a válasz:Néha énis besokallok és van olyan nap, hogy szinte 0 kalóriával átvészelem mert nem kivánok ételt. De ha ilyen nagyágyúnak érzed magad, akkor egyél 2 hétig 1000 kcal alatt és rájössz milyen rossz az. Amúgy szerintem vmit elszámoltál.

2014. okt. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!