Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi tortenhetett? Hogy fogyhatt...

Mi tortenhetett? Hogy fogyhattam 5 nap alatt 2kgot?

Figyelt kérdés

Kiszamoltam 1800 kaloria kell ahhoz, hogy tartsam a jelenlegi sulyomat. Vasarnap elkezdtem fogyokurazni, ugy, hogy lecsokkentettem 1000 kaloriara, valamint napont szoktam meg 10-20 percet ugrokotelezni. Lenyegeben most is ugy etkezem, mint eddig, napi 3x, de nezem, hogy ne legyen minden vacak, amit megeszek, illetve regebben rengeteg edesseget ettem, sutemenyt, tortat, uditot. Most, ha megehezek eszem egy kis salatat, iszom egy kis vizet.

Ami nagyon nehez, hogy 7 utan nem eszem, es eleg ehes szoktam este 11 korul lenni, ha nem tudok aludni, mig eddig volt, hogy 10korul is ettem valamit, ha kicsit ehes voltam.


2014. okt. 31. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem ettél megfelelő összetételben és mennyiségben... Az ember normálisan nem éhezik meg 1-2 óra alatt!

Éhségre saláta és gyümölcs számomra elég fura, a saláta túl kalóriaszegény, éhségre nem jó, a gyümölcs pedig cukros, inkább megéhezik tőle az ember... Oké, valamit beviszel és ad némi térfogatot, de ez nem egy tartós dolog...

Nem kéne éhesnek lenned étkezések között. Valamit változtatni kéne, nem tudhatom, mit, de mondjuk kevesebb szénhidrát, több étel (ez valószínű, hisz 1000 kalória alig valami)...

2014. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mondtam, ha NEM FOGYOKURAZOK, akkor is ehes vagy 1-2 ora utan!!!!
2014. okt. 31. 13:08
 13/13 anonim ***** válasza:
AKKOR MENJ EL ORVOSHOZ ÉS NE IDE ÍROGASS!!!
2014. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!