Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belekezdjek a gyurásba?

Belekezdjek a gyurásba?

Figyelt kérdés

80kg vagyok 174 cm 14/F Hogy adhatnám le a plusz kilokat?

A lábam az izmos...Hasamon van minden..:S Szal nagy hasam van.

Hogy adhatnám le?


Van kondigépem fekpad minden sulyzók ha eklezdek gyurni attól leadhatom a feleslegem?És ez kb mennyi idő..

Várom az ötleteket.


2010. jan. 27. 18:23
 1/7 A kérdező kommentje:
már vagy 3 kkérdést tettem fel a héten más témakörökben és odase válaszolt senki..=S
2010. jan. 27. 19:11
 2/7 anonim válasza:
attól h gyúrsz még oda kell figyelni a táplálkozásodra is mert csak akkor lesz tartós az eredmény...szval önmagában nem elég csak a gyúrás
2010. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha gyúrsz akkor az izmod nő, magyarul nagyobb lesz a súlyod, de a zsír nem tűnik el. Futás+diéta.
2010. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem válaszol senki, mert ezt naponta 1000-en megkérdezik, és lusta vagy azt elolvasni!!!! Gyúrni meg a parasztok szoktak, mások edzőterembe járnak.
2010. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

miért tőlünk kédezed?minket nem érdekel,hogy nézel ki.

ha szeretnél jobban kinézni egyértelmű,hogy sportolnod kel,életmódváltás szükséges.


[link]


itt mindent megtalálsz

2010. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

spanom akivel edzek ő is testes 80-82kilo volt most 95.

jobban nőnek a dagadtak én azt vettem észre.

hamar ki tudsz izmosodni.ha 80kg vagy és izmos a lábad akkkor olyan húde kövér nem vagy. mert énis annyi vok és a hasamon annyi van h takarja a kockákat:D

ne foglalkozz vele legalább lessz energiád és majd ha eléred a kívánt izomtömeget akkor addigra ugyse marad ennyi.

kevés szénhidrát több mizgás és hamar eltűnik az.

de edz ám rendesen !!! sok sikert !

2010. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Akin van felesleg, az természetesen gyorsabban fejlődik, mint egy átlagos testalkatú, vagy esetleg vékonyka ember.

Így, hogy 80 kg vagy, nem fogsz egyhamar bestagnálni,folyamatosan fogsz fejlődnii.

Ártani nem árt az edzés, sőt...

2010. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!