Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt gyorsul fel...

Mennyi idő alatt gyorsul fel az anyagcsere, ha áttérek a napi 5-6x kis adagokra?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az anyagcseréd ettől még nem gyorsul fel, csak a kisebb adag kalóriákat könnyebben tudod megemészteni. Egyenletes lesz a szénhidrát beviteled, és a vércukor ingadozásokat ezzel kivéded.
2010. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem gyorsul fel?!?!?!
2010. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy felgyorsul, mert mire a következő adag ételt megennéd a szervezet megpróbálja feldolgozni az előzőt.

Próbálj olvasni róla vmi diétás honlapon, vagy egészséggel kapcsolatos honlapon.

2010. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy felgyorsul... pár hét kell hozzá, de tényleg 3 óránként enni kell! Onnan fogod észrevenni, hogy minden nap mész wc-re, sőt lehet, hogy 2-3-szor is! És ha véletlenül nem eszel 4-5 órán át, akkor iszonyat éhes leszel.

De az sem mindegy, mit eszel.. könnyen emészthető, valamint rostban dús kaják kellenek, csirkemell, barnarizs, párolt zöldségek, stb. És sok-sok folyadék, ami nem cukros üdítő!

2010. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz...nagyjából szó szerint azt írtam volna...
2010. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2010. jan. 31. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
2-3 hét alatt
2010. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!