Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges de hatni fog-e a...

Egészséges de hatni fog-e a sulyomra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a (nyers) zöldségsalátákat joghurttal.Ha naponta 2X,3X eszem ilyent meg persze halat és csirkét meg tojást is felváltva akkor fogyhatok?És ha éjszaka zöldséget eszem(pl. ünnep)?Ez befolyásolja a sulyom?
2010. jan. 28. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
este 7 után már ne egyél semmitse! a toás hizlal, és mellette kell enni olajosmagvakat, gabonaféléket, és gyümölcsöket is
2010. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hizlalhat este is a zöldség?Én nem igy tudtam :) (csak azért kérdem ezt mert általában este későn érek haza a melóból és valamit csak kell kajálnom na meg a hétvégén egy buliban csak zöldséget meg csirkét ettem)
2010. jan. 28. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:

nyugodtan ehetsz este 7 után is.(ha 9kor fekszel akkor mondjuk 7 körül egyél utoljára) szóval lefekvés előtt 2 órával nyugodtan ehetsz valami könnyű fehérjedús vacsit. tojást is ehetsz csak ne vidd túlzásba.

egyébként ha így étkezel az nem rossz de mondjuk reggelire nyugodtan ehetnél zabkását, 1 szelet teljes kiőrlésű kenyeret is.

2010. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit eszel belőle. ha sokat eszel belőle minden hízlal. de alapjában véve ez elég diétás étrend de ezen kívül mást nem is eszel? Mert akkor viszont nem túl változatos, ami nem egészséges, mert egy csomó fontos dolog nem kerül be a szervezetedbe!
2010. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a reggelimben mindig szerepel a péktermék vagy dió,mogyoró de imádom a halvát(préselt napraforgó) is :D szoval csak az esti zöldségre voltam kiváncsi de kielégítő válaszokat kaptam.Köszönöm!
2010. jan. 29. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!