Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni. Mit tegyek...

Le akarok fogyni. Mit tegyek ezek alapján? ( Lent a lényeg)

Figyelt kérdés

Elegem van az örökös zsírfogságból abból,hogyha kimegyek az utcára a rendőrség felhívja az állatrendőrséget,hogy kiszabadult egy víziló. ELÉG! Villogni akarok a facebookon a képeimmel,hogy milyen fasa csaj lettem. Nézzenek rám is fel az emberek főként a kitartásomra célzok. Ugyanis elég rosszak a családi körülmények nem igazán van pénz semmire. Tudnak valaki segíteni mit hozzak ki ebből?


- általában van itthon borsó,spenót,rizs,tészta,krumpli

ebédre mehetnének-e ezek főzelékként vagy levesként? Tudom ez korántsem normális,de jobb mint ami eddig volt. Persze inkább menne a spenót tojglival ,mint a milánóika.


Reggelire: készítenék ilyen zabkorpából (az a nagyon olcsó dolog) ilyen tejberizs szerű dolgot raknék rá fahéjat, tükörtojás stb ezek mellé mondjuk paradicsom( ha sós az étel) monjuk egy narancs ha édes ,innék teát tisztán néha kávézok

Elfogadom az olcsó reggeli recepteket,amik finomak is!

Nem tudom kelle-e tízórai,uzsonna ilyesmik

Vacsorával is gondba vagyok,mert gondolom a párizsis zsemle nem a legjobb megoldás. Mit esztek vacsorára? Tulajdonképpen mivel lehet jóllakni hosszútávon?

Sportolni mit sportoljak? A bicajom elromlott, a futáshoz elég ramaty az idő de jó lenne valamit mégis heti 4x pl.

Néha beleférne a csoki,vagy süti vagy zsemle szendvics de nyilván nem napi szinten ,mint most.

Várom az ötleteket!!



2014. nov. 19. 00:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, sajnálom, hogy ilyenkor kapsz vagy ezerféle választ. Ezért jobb, ha inkább magadtól utánajársz, hogy mi a testednek az igénye és aszerint élsz. A test működésére nincs ezerféle válasz csak egy. Olvass utána a mikro- és makrotápanyagoknak és hogy hogyan reagál rájuk test (raktároz/felhasznál).
2014. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Azt írtad nincs pénzed konditermekre, ezért írtam a futást. Ha heti ötször lefutsz öt-tíz kilométert, garantálom hogy fél éven belül karcsú leszel. A kerékpár csalóka lehet, mert gurulhatsz vele lassan, vagy csak lejtőn lefelé mozgás nélkül, sportértéke nem lesz.
2014. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor egykonkrét példa rólam:

Indulás október 10, 107 kiló

Most december 10, 97,7 kiló

Amit változtattam: teljesen elhagytam a fehér lisztes étkeket. Barna minden, amit eszek, és természetesen nincs cukor és sütemény. Ennyi. Nem futok, nem kínzom magam, nem iszok rengeteg vizet (a szomjúságnak semmi köze az éhséghez). Jegyezd meg, a fogyókúra nem éhezés, mert azt nem lehet bírni, csak falni fogsz újra. Na akarj sokat fogyni, nekem 15 deka ment le naponta, havonta 4-5 kiló. Ha nassolni valóm van,akkor nyers répa, karaláb, káposztából készült nyers saláta (+gomba, kicsi sajt).

Az update hülyeség, mert egy süteményben délelőtt is 1000 kalória van meg este is. A paleo is baromság, mert az ősember nem attól lett sovány, hogy paleosan evett, hanem azt meg kellett szereznie, begyűjtenie, menni érte, megvédenie. Ha te leveszel a bolti polcról egy csomag magot, az neked 1 mikrokalória energiádba kerül, az ősember azért egy napot gyalogolt, futott, dolgozott. Nincsenek trükkök, csodaszerek, jóslás, ráolvasás, természetgyógyászat, csak bevitt kalória csökkentés.

2014. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!