Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriát számolok, mozgok,...

Kalóriát számolok, mozgok, mégsem fogyok, sőt inkább felfelé jönnek a kilók! Miért?

Figyelt kérdés

Heti 3x (H-Sz-Szo) szoktam ellipszis tréneren edzeni, valamint 2x hot iron edzésre járok (K-P).

Kalóriát számolok, a makroértékekre is figyelek. Csirkehúst eszem szinte kizárólag, nyers vagy magában a sütőben megpirított zöldségekkel (pl. kelbimbó). Kenyeret havonta 3-2x, más péksütit sem nagyon.

Olyan 1000kcal körül szoktam lenni, inkább kevesebb, de bőven jóllakok vele.


DE nem fogyok!!! 3 hónapja csinálom, és 1,5 kilóval vagyok nehezebb, pedig lenne miből leadni (160/78). Mit csináljak??? Van valami, amivel rá tudok segíteni a zsírégetésre? Mert így már kb. öngyilkossági gondolataim vannak minden alkalommal, mikor ráállok a mérlegre. És nem csak a kilók, de a cmk se mennek le, nem nagy a nadrágom, semmi...


2014. nov. 19. 09:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

#9: Van, akinek semmi baja nincs az ötszöri evéssel. A kérdező viszont hízik úgy, az a baj.

Én is híznék, legalábbis nem fogynék (nagyon nehezen hízom). De napi 3-mal se tudok fogyni, túl sok lesz az összkalória. Éhezni (éhesen felkelni az ebédlőasztaltól) pedig nem fogok.


A kérdező megint az ilyen misztikus eseteket erősíti, ahol a test félig fényből él. Fogalmam sincs, ilyenkor mi van, elvileg nonszensz, de hallottunk már ilyeneket. Pedig nem tudok róla, hogy a test harmadára le tudná lassítani az anyagcserét, az elég durva lenne...

2014. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Kezdem sejteni, hogy mi a bajotok az ötszöri étkezéssel:

"De napi 3-mal se tudok fogyni, túl sok lesz az összkalória." De én odaírtam azt is, hogy az ötszöri étkezést úgy kell betartani, hogy a napi megfelelő tápanyagtartalom meglegyen.

2014. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges a napi 5x etkezes. Tanulmanyok kimutattak, hogy nem fogysz tole jobban, mintha 3x ennel, ha ugyanannyi a kaloriamennyiseg. Sot, nehany embernel pont ellenkezo hatast mutattak ki...
2014. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Azzal próbálod magyarázni, hogy tanulmányok kimutatták? Biológiai- és kémiai folyamatokkal magyarázd meg, hogy mit történik a testben, ha a napi szükséges tápanyagmennyiséget nem három, hanem öt részletben fogyasztja az ember.
2014. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
#12: Én pedig világosan leírtam, hogy NEM fogok éhesen felkelni az asztaltól... 800 kalória alatti mennyiség nekem KEVÉS egyszerre, akárhogyan is állítom össze. Éhes maradok tőle és az zavar, jól sem érzem magam úgy. Viszont a napi 1-2 étkezés mindenféle előnyökkel jár, hátránya pedig nincs az én étrendem mellett. S ami a legfontosabb, így fogyok, 3 étkezéssel pedig nem.
2014. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Helyesbítés: Jó, az egészség a legfontosabb, valamint az élvezet is nagyon az, de azokra mindig ügyelek, alap.
2014. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

ellipszisezni általában 45-60perc közt, változó.

A hot iron óra 60 perces


és itt a mai napom (ma mondjuk kevés, vacsira szoktam még 1 főtt tojást, de elfelejtettem venni)


[link]

2014. nov. 19. 15:33
 18/27 A kérdező kommentje:

inni vizet szoktam, teát (házit, édesítővel) néha

és havi 1x 1 zérós kóla, ezt tudom, hogy nem kéne, de nem bírom ki... és nem hiszem, hogy ez tenne be :(

2014. nov. 19. 15:34
 19/27 anonim ***** válasza:
A program 46 gramm fehérjét kér naponta és 115 gramm szénhidrátot? Úúúúúbammeg.
2014. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a hot iron edzés helyett egy személyi edzőt fizetnék.
2014. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!