Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják itt sokan, h...

Miért mondják itt sokan, h aki szálkásítani szeretne, az tömegeljen?

Figyelt kérdés

És ha vki nem Toldi Zsuzsi szálkás akar lenni, hanem ilyesmi:

[link]

[link]

[link]


Mert nekem nem fér a fejembe, h ezt a testet napi ötszöri rizs- és csirkezabálással és súlyemelgetéssel lehet elérni.



2014. nov. 30. 15:53
 1/5 Lipton. ***** válasza:
Ezt nem értem, aki szálkásítani akar annak mért kéne tömegelni, ha egyszer szálkásítani akar?
2014. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt kérdezem én is. Aki folyton ezt válaszolja minden szálkásítós kérdésre, remélem felbukkan és elmagyarázza.
2014. nov. 30. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg arra gondol, hogyha fölszedsz magadra némi izmot, nő az alapanyagcseréd, a nagyobb-erősebb izomtömeggel sport közben is több energiát fogsz tudni elégetni, szóval könnyebben fogsz tudni szálkásítani is.
2014. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szálkásításnak az az értelme, hogy ilyenkor eltűnik az izmot fedő zsír nagy része, ezáltal határozottabban látszanak az izmok. De ehhez izom kell. És ahhoz, hogy izmod legyen, ahhoz tömegelni kell.
2014. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De az embernek alapból van valamennyi izma. Nem mindenki akar nagydarab lenni, valakinek a ropi alkat tetszik. Ez vmi gyúrós felfogás lehet, h 70 kiló alatt nem ember az ember, vagy nem tudom...
2014. dec. 1. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!