Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok,170 cm 58 kg....

13 éves vagyok,170 cm 58 kg. vékony vagyok, a fenekem mégis csúnyán narancsbőrös. Hogyan tüntethetem el?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Testtömeg indexed: 20.07

Ez alapján súlyod: Ideális


Testtömeg indexed alapján ideális a súlyod. Se hízásra, se fogyásra nincs szükséged. Amennyiben sokat mozogsz, eleget alszol és megfelelően táplálkozol, nagy az esélyed arra, hogy igazán hosszú életed legyen.



krémek,mozgás(úszás,bicikli)

2010. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

én is 13 vok. 173 cm és 58 kg.

nincs ezzel semmi gond :)

2010. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
sok-sok víz. meg persze mozgás.
2010. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tapasztalatból a következőket javaslom:


Este kocogások. Napi legalább 1 alkalommal hideg-meleg vizes váltózuhany. 2-3 hét után feszesebb is leszel, meglátod.

2010. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már másnak leírtam, szóval bemásolom:


Ezt tartsd be, és tuti feszesebb leszel és a narancsbőröd el fog tűnni:

1. Napi 2-3 liter vizet igyál meg!!!!! Cukros üccsiket hanyagold!!

2. Járj el futni, ha lehet, egy héten 4x, és fuss megállás nélkül 40 percet minimum, lassú tempóban. Nem baj, ha eleinte nem bírod, majd idővel belejössz. Nekem ettől eltűnt a narancsbőröm, pedig elég csúnya volt. Igaz, kellett várni 2 hónapot, mire látszott az eredmény, de hidd el, megéri!!!!

Hülye fogyókúráknak meg ne dőlj be!

2010. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!