Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le hasról?

Hogyan fogyjak le hasról?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan alkatom van, hogy többnyire mindenhol vékony vagyok, kivéve a hasamon. Futni jártam el sokszor jobb időben, kondiba nem szeretnék járni, így arra lennék kíváncsi, hogy tud-e valaki olyan diétát, ami hatásos és gyorsan látszik az eredménye? Illetve egyéb tanácsokat is szívesen elfogadok! :) Esetleg edzéstervet is, amit könnyen, kis helyen is el lehet végezni. (Sajna kolis vagyok, így nincs sok terem a mozgásra) Köszi a válaszokat! :)

19/L



2014. dec. 9. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szintén koleszos vagyok, és utálok mosogatni. A hétvégén spenótos kaját főztem, ami nem nagyon ment le a tányérról, amiből csak egy van. Kimaradt három vacsora, mert lusta voltam elmosogatni,de olyan szép hasam lett.

Amúgy én az úszást ajánlom, a görkorit, vagy bármilyen aerob mozgásformát, neten is vannak jó videók. SZerintem a legegyszerűbb, ha csökkented a vacsorád mennyiségét, illetve nem eszel a lefekvés előtt kb 3-4 órával. Nálam működött, remélem nálad is fog :)

2014. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egészítsd ki az alábbi rejtvényt:


Mindenki megkérdezni, de senki se tudja még mindig, mindig elmondják, de sose olvasnak utána:


N_n_s h_ly_ f_g_á_

2014. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked címezve: Most el ne kúrjad az alakod, ne zabálj csokit, csipszet, készkaját. Hasra az hízik aki stresszel, tanulj meg relaxálni. Nincs tesióra, vagy nem ér semmit?

Ezt máshová írtam, de van benne okosság:

Napi 5x kell enni, azaz 3 óránként, ezt így előre leszögezem.

Szendvics simán jó reggelire, de sok zöldséggel!

Tízóraira, uzsonnára ehetsz almát (én megpépesítem és összekeverem joghurttal és egy kis müzlivel.)

Ebédre végül is jó a husi+krumpli csak egyél hozzá egy csomó zöldséget, mert a zöldség lassabban szívódik fel és így jótékonyan hat a vércukorszintre, ezért kell minden gyorsan felszívódó szénhidrát mellé zöldséget is nyomatni.

Igyál sok vizet, én citromot facsarok 2 literbe és egy csepp áfonyaszörpöt és imádom, jobban lecsúszik mint a sima víz.

Heti egyszer talán megengedhetsz magadnak egy frissen facsart narancslét (ezek még tök jók, de egzotikus gyümölcsök: grapefruit, gránátalma, mindkettőt facsarni kell, lehet keverni is). Nekem jól szoktak esni és lelkileg is jó összeöntögetni, mert szép.

Az utolsó étkezésed 3 órával lefekvés előtt legyen, a 6 óra után nem evés egy baromság.

Ha elszánt vagy, szénhidrát számolás szerint étkezz:

50-20-60-20-30 g szénhidrát legyen meg étkezésenként, ja és az is rossz, ha kevesebbet viszel be!

A húst ne panírozzátok, a krumplit ne pürésítsétek.

2014. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2014. dec. 10. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:

szex :D

tuti!

2014. dec. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!