Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok elég Kcal. T bevinni!?

JahMAN kérdése:

Nem tudok elég Kcal. T bevinni!?

Figyelt kérdés

Szóval ime például a mai menüm:

-30g kesú dió

-150g barna rizs

-200g répa

-vöröshagyma 350g

-zsirszegény túró 100g

-sült csirkemell kevés olajon 350g

Ebből nyerek 1500 Kcal.t,96 ch,50 zsír,164 Fehérjét

Általában hasonlóan válogatok az ételek közül minden nap.

Szóval megfelelően szétosztva a napra pont elég számomra.

De aggódom,mivel 2300 a BMR-em,olyan 2000 körülire gondoltam belőni,mert nem akarok nagyon alá menni.Ugye ha tartósan a BMR alatt eszel akkor egy idő után jobban raktározódik a zsir és nem fogysz,sőt hizhatsz is.Javítsatok ki ha tévedek!?

6. napja diétázom egyébként.

Mennyire aggódjak?Esetleg valami Kcal dús kaja,ami kevés ch.t és zsirt tartalmaz?



2015. jan. 7. 10:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah és heti 6x fegyencedzés és futás,ezért parázok annyira,hogy kevés a kalória!
2015. jan. 7. 10:41
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

a fegyencedzés egy szar meg a heti 6 edzés is

igyál tömegnövelőt

2015. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem látod,hogy diétán vagyok?Igyák rá tömegnönevőlt mi!?

Eleve nem az volt a kérdés,hogy jó e fegyenc edzés,OK tudom nem gyúrod ki magad vele bikára.Nem ez a cél csupán megőrizni az izmot vele.

Kösz a semmit!

2015. jan. 7. 11:02
 4/14 anonim ***** válasza:

Ilyen típusú diétához a zab mennyire lenne jó?

Lassan felszívódó szénhidrát és sok rost van benne, de tartalmaz ugyan minimális fehérjét is.

2015. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igazából nemtudom,nemigazán szeretném növelni már a szénhidrátot,egyébkén is bőven elég 150g gabonából,ha behelyetesitem a barna rizs mellég ugyan ott vagyok.

Ma véleményetek a kalóráról,tarthatom itt lent?meddig?

2015. jan. 7. 11:27
 6/14 anonim ***** válasza:

Olyan kalóriadús étel aminek alacsony a zsír és szénhidrát tartalma, olyan nincs, mert kizárásos alapon akkor csak fehérje és rost lehet benne, meg víz...


A CH és a zsír adja a több kalóriát.


A legjobb ha a felsoroltakból növeled kicsit a mennyiséget.


Ha 2300 a BMR-ed, akkor nem lehetsz kis termetű, feltételezem férfi vagy némi izomtömeggel is rendelkezel, és ugye edzel is mellé. Szóval amiket leírtál kaja, az nagyon kevés.


A CH-t nyugodtan felviheted 150 grammra is. (fent 96-ot írtál) Jól mondják, egyél még zabot, pl. tegyél a túróba, de ehetsz kis gyümölcsöt is.


Azt nem tudom,hogy jön ki az 50 gramm zsír, mert a 30 gramm kesudió meg amiket még írtál... sehogy sem lesz 50 gramm zsír. A fehérje is soknak tűnik, mert a csirkemellel jön kb 75 gramm a túróval még 15...nem éri el a 100-at.


Nem értem, hogy jöttek ezek ki. Nem lehet, hogy elszámolsz valamit és azért nem működik a dolog?

2015. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kalóribázison számolom,350g csirkemellbe van 135 fehérje.

Most sül a sütőbe,2 EK olaj van alatta.Szerinted téves amit irnak rá!?

-248 Kcal,38 Fehérje,1CH,10 zsir.igy már érted,hogy jön ki a fehérje meg a zsír 50-re.

Lehet kicsit gyanusak az adatok.Szerinted?

2015. jan. 7. 11:48
 8/14 A kérdező kommentje:
Most fött meg a 150g rizs,barom sok(eddig kihagytam,50-60 körül mozogtam vele).Tényleg jó nagy adag.Nemtudom,kezdem fel adni,csak szemétből bevinni az elegendőt KCalt meg ch.t.......
2015. jan. 7. 11:53
 9/14 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem jó.


100 gramm csirkemell 20-25 gramm fehérjét tartalmaz. Nyersen kell nézni.


Ezt ha beszorzod 3,5-el, akkor nagy jóindulattal 90 gramm jöhet ki.


Megnéztem kalóribázison és a sült csirkemellre jók az adatok, nem tudom melyiket nézted éppen. Vagy ott nem nyersen számolták, nem tudom...


De valami nem oké itt az adatokkal.

2015. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A rizst nyersen mérted 150 grammra?


Mert akkor a kalóribázison ne a főtt rizshez írd hogy 150 gramm.


Én beírtam a kajádat nyers adatokkal, és 1586 kalória jött ki, fehérje 124, CH 172 gramm. A zsír 43. Itt nem egyeznek a dolgok.

2015. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!