Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás és életmódváltás szoptat...

Futás és életmódváltás szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Holnaptól napi szinten futni szeretnék, és mellette úgymond életmódot váltani. Lisztes ételek, kenyér stb kerülése.

1 éve szültem. Szoptatok még, de már napi 3x csak.

Nem akarok azonnal, drasztikusan fogyni, hanem szépen lassan. Formásodni szeretnék.

Így ez megfelelő lenne?


2015. jan. 13. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A szénhidrát drasztikus csökkentése apasztja a tejet és a futás is, ha az sok. Én megvártam, amíg nem szoptattam már és utána kezdtem az életmódváltáshoz. Tudom, hogy nehéz , már én is alig vártam, hogy neki kezdjek. Egy éves koráig szopizott a babám.:)
2015. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Paleósoknak is van gyerekük, szoptatnak pedig általában nem esznek direkt szénhidrátot.


Viszont nőknek nem kellene futniuk, ha szabadon lehet edzést választani, akkor érdemes jobb, egészségesebb edzést választani ami az egész testet átmozgatja.

2015. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szénhidrát nélkül bajos a szoptatás.
2015. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!