Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valaki, aki ezzel a...

Van valaki, aki ezzel a módszerrel le tudott fogyni? Esetleg valami más, amit ajánlotok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, kis felesleggel főleg a hasamon, amin szeretnék változtatni, így a következőre gondoltam:

A lényege igazából az, hogy bármit lehet enni,(persze a mennyiségre oda kell figyelni)csak a megfelelő alapanyagokból kell elkészíteni az ételt. Pl: mandula/kókuszliszt, mandula/kókusztej, kókuszolaj/zsír/vaj, xilit, stb.Illetve arra is gondoltam, hogy néhány dolgot, amit nehezebb lenne saját kezűleg készíteni (pl majonéz, lekvár...) beszereznék a norbi update-ből

Tudom, hogy ez nem is fogyókúra, inkább életmódváltás, de ez szerintem hatásosabb(rendszeres mozgás mellett természetesen)

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez így jó ötlet-e, és ha igen, akkor milyen élelmiszerek beszerzését javasoljátok, illetve honnan?A dm-ben láttam egy csomó ilyen cuccot, nem tudom, hogy mennyire minőségi.

Köszönöm előre is!



2015. jan. 18. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ételmódváltás :)


Ha mint írtad NEM ESZEL MINDENT, hanem a nagyon káros, hízást elősegítő gabonákat, cukrot helyettesíted megfelelőbb (általad is leírt) anyagokkal, több zöldséget eszel -> összességében kevesebb cukrot és keményítőt, de jobb minőségű szénhidrátokat akkor ez a tested működésének is jót fog tenni!

2015. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én pont erre váltottam, és 35 kg-t fogytam 10 hónap alatt. Persze volt is miből. A lényeg, hogy működik, és a vérképem soha nem volt olyan jó, mint most:)
2015. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!