Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétához mindegy milyen zöld...

Diétához mindegy milyen zöld teát iszom?

Figyelt kérdés
Füveset iszom nem filtereset, szerintem az erősebb,job.Így van?Ízesítését nézve is mindegy milyen?
2010. febr. 8. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegy. Én csak citromlével iszom, mert szerintem pont a zöldtea az, amit nem szabad cukorral, vagy édesítővel elrontani. De azt ugye tudod, hogy a zöldtea nem fogyaszt, max. az anyagcseréden segít egy kicsit.
2010. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 litert iszom naponta,az emésztésem ettől sem sűrűbb:( Azt hallottam-olvastam róla ,hogy zsírégető. De kondizom heti 4-szer és diétázom.Ez csak kiegészítő lenne.
2010. febr. 8. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Hát azt, hogy zsírégető inkább hagyjuk. Tényleg maradjunk annyiban, hogy jót tesz az emésztésnek. De vigyázz, néha tartsál egy pár hét szünetet. Engem nemrégen vittek be az ügyeletre vesekő gyanúval, és mondta a doki, hogy a zöldteából sem szabad sokat inni. Mindenből mértékkel. Meg már csak a magas koffeintartalma miatt is kell néha a szünet.
2010. febr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút felesleges a zöld tea, meg minden egyéb csodaszer. 0.001%-ot sem érnek. Ha fogyni akarsz, akkor a kalóriamérleget negatívba kell állítani. Kevesebb kaja, több mozgás. Mérni kell, számolni és naplózni mindent. Heti fél kiló-egy kiló csökkenés ideális. Ez kb. napi 500 kalória deficit.
2010. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!