Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikeres lehet a fogyókúra?

Így sikeres lehet a fogyókúra?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé elhíztam, leszeretném adni. A Kalóriabázist használom, 3 napja kezdtem el.Ma pl reggelire zabkását ettem, ebédre zöldborsó főzeléket egy darab pulykamellel és tojás levest, vacsorára pedig sült répa, hal, meg egy kis natur joghurt eperrel. A napi kcal keretem 1600 kalória, ami alatt maradok, kb 1300-1400 kalóriát viszek be egy nap. Azt írja a kalória bázis hogy ezek alapján fél év alatt akár 32 kilót is leadhatok, hetente pedig 4 kilót, naponta 1et..ha ugyanígy étkezem és futok is mellette heti 3x 1 órát akkor ez tényleg igaz lehet?
2015. febr. 3. 19:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elírtam heti 1 kg-ot ír, havi 4kg-ot :)
2015. febr. 3. 19:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Akár le is fogyhatsz. Kérdés ,hogy zsírból vagy izomból? ez csak a makró tápanyagokon függ .
2015. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!