Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint ez a...

Véleményetek szerint ez a fogyókúra lehet sikeres?

Figyelt kérdés

Na szóval 21 éves férfi vagyok, 183 centi magas és jelenleg 95 kiló.

Ráálltam egy olyan étrendre, hogy tulajdonképpen csak fehérjét próbálok fogyasztani (csirkehús, tojás, párizsi, néha szalámi) és mellé még rengeteg zöldséget (sárgarépa, paprika, paradicsom) és gyümölcsöt (dinnye, alma, szilva, körte).

Reggel néha megeszek egy szelet teljes kiőrlésű kenyeret.


Mellette eljárok futni, minden nap 2 órát és súlyzózok, fekvőtámaszozok és felülésezek napi 1 órán át.



2013. aug. 13. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nagyon extrém váltást csinálsz amit hosszú távon nem tudsz tartani akkor az eredmény is csak ideiglenes lesz. Nem jó túledzeni, túlhajtani magad, sem szélsőségesen táplálkozni. Bár a kajádban csak annyit hiányolok hogy egy nagydarab sportoló férfinek azért szüksége van szénhidrátra, a telített zsír és a cukrot viszont meg kéne próbálni nullázni.

Heti 3 erőnléti edzés elég, nem az izmok totális legyilkolása a fontos hanem hogy tudjanak regenerálódni.

A két óra futás is durva, fokozatosan vezesd be.

A húskészítmények zsírosak, a gyümölcsök cukrosak, bár nyilván kellenek kis mennyiségben a finom étrendhez az ilyenek is.

Én 180 gramm fehérjével 180 gramm szénhidráttal és 40 gramm telítetlen zsírral kezdeném a helyedben. A jó táplálkozásra nehéz átállni, de egy diéta erejéig méregetni a tápanyagokat egyáltalán nem nagy dolog.

2013. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!