Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres fogyókúra után min...

Sikeres fogyókúra után min változtassak, hogy ne hízzak vissza? (részletek lent! )

Figyelt kérdés
1 éve nem eszem fehér kenyeret, tésztát, krumplit, elhagytam a gyors ételeket, rágcsálnivalókat, cukros üdítőket és este 6 óra után már nem eszek semmit. Nem szeretném ezeket az ételeket újra elkezdeni fogyasztani, de kicsit átestem a ló túlsó oldalára. Fogyni már nem szeretnék, viszont hízni sem. Rendszeresen futok és vegetáriánus vagyok.
2013. aug. 19. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit értesz azalatt, hogy átestél a ló túlsó oldalára?

Hm, ha eszed, amit kívánsz és egészségesnek tartasz, s jóllaksz, az nem jó? A saját esetemben első körben azt tenném, aztán meglátnám, mit csinál a súlyom :) (Valószínűleg stagnálna, abban nagyon jó. De itt nem rólam van szó :P)

2013. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy többet fogytam, mint kellett volna, környezetem szerint már-már anorexiás vagyok. De nem szeretnék visszatérni a régi ételekhez, de fogyni sem szeretnék többet.
2013. aug. 19. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Edd ugyanezeket, csak kicsit többet, mint fogyókúra alatt.
2013. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most már nyugodtan ehetsz pár olyan dolgot, amit fogyókúra alatt nem annyira ajánlott, pl túrót, tejfölt, szőlőt, aszalt gyümölcsöket, zsírosabb sajtokat, picit több olajos magot (sózatlant, ha lehet). Krumplit is egyél nyugodtan, csak ne olajban/zsírban sültet, hanem sütőben készítve vagy főzve, úgy nem egészségtelen, mármint ésszerű, kiegyensúlyozott étrend részeként.
2013. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(Első voltam.)

Pedig az anorexia nem a vékonyság, az betegség, a hozzáállásban, fejben van gond...

Nos, az teljesen jó, hogy rendes, egészséges ételeket akarsz enni, az arányukon és a mennyiségükön változtathatsz :) Én azt fogom enni, miután lefogytam, amit most, csak picit többet a szénhidrátdúsabb dolgokból (főleg mézből, gyakorlatilag nullán van most, pedig finom) és még kevésbé fogom majd vissza magam az olajos magokkal kapcsolatban (nem mintha most nem az ajánlott érték többszörösét enném egyes napokon). De ezt csak gondolom, alapvetően amit az első hozzászólásban írtam, eszem, amit kívánok, jóllakásig. Azzal tuti nem fogok fogyni :D De szerintem hízni sem, túl jó változtatásokat végeztem ahhoz az étrendemben.

2013. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Megfogadom a tanácsodat, ugyanazt eszem, csak többet, ugyanúgy négyszer eszek és ma például ettem egy fagyit is, szóval nem fosztom meg magamtól, de azért odafigyelek.


Neked pedig sok sikert kívánok a fogyókúrádhoz! :)

2013. aug. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!