Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt fogyaszthatok...

Fogyókúra alatt fogyaszthatok 1,5 %-os tejet?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ez az egyetlen dolog,amiről nem tudnék lemondani.Baj a fogyás szempontjából?
2010. febr. 10. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy valószínű a fogyókúrád is úgy rossz ahogy van (nem bántás, de ez a tapasztalatom itt) mindegy. A 1,5%-os tejben pont annyi kalória van, mint bármelyik cukros üdítőben, ugyebár tejcukor, tejzsír... Vitamin és ásványi anyag nulla, mert tejporból van és vízből...
2010. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia énis fogyizom mert a fogamzásgátlo miatt hiztam 10 kilot:-(

de napközben eszem és este pedig csakis egy joghurtot nyomok le a torkomon.de szerintem nyugodtan ihatsz tejet 1.5%ost :-)

a lényeg hogy mozogjuk le mert maguktol ugysem olvadnak le a kilok:-) anicica

2010. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amennyi zsír a másfeles tejben van, annyi kell is a zsírban oldódó vitaminok miatt. Nem ettől a kis zsírtól fogsz elhízni.
2010. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan igyad, ha szereted! Nem ezen múlik!
2010. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ihatsz tejet.
2010. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem napi 1 litert iszol akkor nyugodtan.
2010. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inni ugyan nem szoktam tejet, de a corn flakes-hez azt használok, 2 szülésen vagyok túl (20 kg plusz a terhesség alatt, másodiknál 15 kg) és mindkétszer sikerült tartósan lefogynom. Szóval nem hinném, hogy gond lenne, egy sima pulykasonkában is van annyi zsír, akkor azt miért nem tiltják?!
2010. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tiltja senki. Nem csak zsír, hanem tejcukor is van benne... annyi a kalória egy dl tejben, mint bármelyik cukros üdítőben. De a fontosabb kérdés az az, hogy vajon globálisan rendben van-e a táplálkozása a kérdezőnek... Mit, mikor, miért és hogyan eszik.
2010. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek!

Szintén 20 kg felesleggel küzdő anyuka vagyok.Nem is értem...a babavárás előtt elég volt kicsit csökkenteni az ételadagokat,tornázni fél órát és olvadtak a zsírpárnák.

Most más a helyzet...

Ezért próbálok kicsit utánajárni mindennek ezzel kapcsolatban,ismétlem magam,korábban nem kellett különösebb figyelmet fordítani ezekre a dolgokra!

Húst,felvágottat nem eszem,sok zöldséget,gyümölcsöt igen.

Köszi mégegyszer!

2010. febr. 10. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!