Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk elsősorban! Írnátok...

Fiúk elsősorban! Írnátok erről őszinte véleményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Na jó, hatalmas segítségre lenne szükségem fiúktól/lányoktól! Rengeteg ilyen kérdés van itt, de nem szeretnék olyan butának tűnni mint a sok buta kérdést feltevő emberke. A kérdés(kérés)egyszerű.

Azt szeretném kérni, hogy írjátok le a véleményeteket az alakomról! Már nem látok tisztán azt hiszem. Egy tehénnek érzem magam (és lehet sokatok szerint ez így is van). Kérlek írjátok le, honnan fogynátok még a helyemben, mennyit. Fontos lenne, mert úgy érzem lassan becsavarodom.16/L

#1 [link]

#2 [link]

#3 [link]

#4 [link]



2015. febr. 12. 13:37
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ez a véleményed.

Ez az oldal volt a legutolsó amihez tudtam fordulni, és nem igazán tudtam hogyan is fogalmazzam meg értelmesen ezt a kérdést..

2015. febr. 12. 14:02
 12/40 anonim ***** válasza:

Tökéletes az alkatod, KOMOLYAN mondom. A combjaid is szépek, nem piszkavasak, hanem rendes combok, izmosak. Hidd el, a fiúk 95%-ának bejönnél, 100%-nak meg sosem fog senki sem. 20 kg-ot leadtál, azért meg respect.


21F

2015. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
7es vagyok.Őszintén szólva, ha pár évvel idősebb lennél, a fotóidat elnézve még be is próbálkoznék nálad. :D
2015. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Hát ez hogy bejönnék sok fiúnak, nem hiszem. Sosem volt még barátom és nem is veszem észre, hogy bárki közeledne felém úgy. Bár nem tudom. Mindig arra alapoztam ezt, hogy kövér vagyok, és a kövér lányok nem kellenek senkinek.

Köszönöm a válaszokat!!:D:)

2015. febr. 12. 14:14
 15/40 anonim ***** válasza:
Nem-e? És most nem kaptál 20 ismerkedős levelet? :D 2 évvel idősebb lennél, akkor nyihaha :D
2015. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

neem:D jajj hát köszönöm:D

-

Van akinek van gyakorlata abban hogy dolgozzam le/erősítsem a belső combomat? Tudom, hogy helyi zsírégetés nincs, csak mégis ami kifejezetten hat rá..

[link]

2015. febr. 12. 14:36
 17/40 anonim ***** válasza:

"Az a helyzet hogy napi 200x guggolok, és minden nap futok 40-45 percet mellette 60-70 hasprés + 15 fekvő (férfi). "


Ez lósz.ar már megbocsáss a megfogalmazásért. Olvasd el a Sárga Kapszulát. Nem kell naponta edzeni, ha rendesen leedzel egy izmot, nem is fogsz tudni. Ez nem sok mindent fog érni (bár legalább csinálsz valamit). Neked ellenállásra lenne szükséged (=súlyok).

2015. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
65%
Na megint megjött egy gyúrós... ha testépítés szerűen nekiáll edzeni, attól a combja csak még izmosabb és még vastagabb lesz. Egyre több fiatal lány ismerősömet fertőzi meg ez a hlyeség és pár év után úgy néznek ki, mint egy faszi. Lehet nőként testépíteni, de ha az a cél, hogy vonzó legyen, akkor szerintem a komoly testépítéssel ellenkező hatást ér el. Nem csak testépítő lehet izmos, láttál már úszót, kajakozót? Amatőr szinten is durva izommennyiség van rajtuk. 20 kg-ot fogyott, szerinted ez lóf.sz?
2015. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az alakoddal. Teljesen rendben van. Azt mondod nőietlen a lábad. Ez nem igaz. És égimeszelő, kecses lábakról pedig ne is álmodozz, mert eleve alacsony vagy hozzá (a képek alapján). Testfelépítésedhez mérten tökéletesen nézel ki.
2015. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem is fognak irántad érdeklődni,


ha nem is figyelsz rájuk, mert épp magadat gyűlölöd, s el sem tudod képzelni, hogy bárkinek is tetsszél, így észre sem veszed, ha érdeklődnek irántad.


ha ennyire negatív véleménnyel vagy magadról, ami miatt nem vagy jó társaság. Végül is, ki szeretne olyannal beszélgetni, aki magába van zuhanva, sose boldog, mindig feszült, és csak a saját dagadtsága érdekli? Senki sem szeret negatív beállítottságú emberekkel együtt lenni.

2015. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!