Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk elsősorban! Írnátok...

Fiúk elsősorban! Írnátok erről őszinte véleményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Na jó, hatalmas segítségre lenne szükségem fiúktól/lányoktól! Rengeteg ilyen kérdés van itt, de nem szeretnék olyan butának tűnni mint a sok buta kérdést feltevő emberke. A kérdés(kérés)egyszerű.

Azt szeretném kérni, hogy írjátok le a véleményeteket az alakomról! Már nem látok tisztán azt hiszem. Egy tehénnek érzem magam (és lehet sokatok szerint ez így is van). Kérlek írjátok le, honnan fogynátok még a helyemben, mennyit. Fontos lenne, mert úgy érzem lassan becsavarodom.16/L

#1 [link]

#2 [link]

#3 [link]

#4 [link]



2015. febr. 12. 13:37
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy erre egy szó illik: Gusztustalan

De csak hogy lássátok, igen is próbálkozom, és igen is elveszítettem a fonalat, nem tudom hol az állj, a kérdést nem önsajnáltatásból, nem önbizalom növelés miatt írtam, hanem mert segítségre van szükségem. Őszinte véleményre. Mert úgy érzem mikor tükörbe nézek hogy kövér vagyok és mikor azt mondja bárki hogy nincs így úgy érzem hazudik ,nem véletlenül kérdezlek Titeket. Őszinteséget várok, nektek nincs okotok hazudni + névtelenül lehettek őszinték akár bántóan (építő kritika) gyanánt is.

2015. febr. 12. 21:15
 32/40 A kérdező kommentje:
[link] lemaradt a kép.
2015. febr. 12. 21:55
 33/40 anonim ***** válasza:
Idegesítő a stílusod és a hozzáállásod, Kérdező. Abból, hogy ennyi képet tettél fel, nekem rögtön az jött le, hogy tudod te valójában, hogy milyen vagy, csak dicséretre vársz. A képekből pedig nem az önbizalomhiányod süt. Zavaró, hogy te látod magad kövérnek, te sajnálatod magad, holott én 15 kilóval szerintem biztos több vagyok, mint te, teljesen megbetegített az éveken át tartó koplalás-zabálás, már rég legalább úgy kéne kinéznem, mint te, ha nem jöttek volna közbe bizonyos dolgok. Nem szeretem, ha ilyen lányok, mint te, ezt csinálják, mert becsülniük kéne magukat, nem elcseszni az önértékelésüket. Ha nem tudod magad szeretni, reálisan látni, menj el egy orvoshoz.
2015. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:

Szerintem rendben van az alakod!:)


#15/L

2015. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Értem, hogy miért tartod vastagnak a lábad, de nem _úgy_ vastag. Az alakod, az összkép, sokkal jobb, mint a legtöbb vékony lánynak. Ez nem ilyen mellébeszélés, én is lány vagyok, nekem is vékonyabban tetszem magamnak, de azok a vékony lányok, akik nem a testük kerületét tartják fontosnak, hanem a formát, csak álmodnak általában egy ilyen alakról. Nem mondom, hogy lehetetlen úgy is összehozni, de szerintem ezerszer inkább ez, mint egy tónustalan, görbelábú, O-lábú vékony alak.


A vékony szót olyan értelemben használom, hogy az egészséges BMI (tudom, mi a vélemény erről, de ez az, amit kb. mindenki el tud képzelni) alja. Te egy felesleg nélküli, egészséges, feszes, szép lány vagy.


Lehet belőle még fogyni, az adottságaidat gondolom, nem veszíted el, a tornát nem hagynád abba, de tippelni sem tudok, mennyit kellene, mert nem írtad, honnan fogysz elsősorban. Ha comb-fenékről, akkor 2-3 kiló. Az a baj, hogy ha ezek az utolsó részek, ahonnan lemegy a szerinted felesleg, akkor lehet, felül már nagyon aránytalan leszel, ha le kell adnod ahhoz mondjuk 5-6 kilót, hogy a lábad vékonyabb legyen.


Lehet tesztelgetni, de külső szemmel nagyon egybe vagy. Szerintem aki nem testképzavaros, az valami ilyesmit céloz meg fogyásnál.


Jobb időben a látványon tudsz segíteni hosszabb (akár hosszabb mini) szoknyával, ami nem feszülős, vagy ha a rövidnadrágod nem cuppan rád.

2015. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

vádlira is kellene edzened.

és ha barna lenne a lábad/tested nem kréta fehér,az legalább 2 pontot dobna a megjelenéseden,ezért berakhatnál heti 2 szolit.

2015. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
(Semmi baj sincs a bőrszíneddel sem. Minket fiúkat bszottul nem érdekel, hogy 1 árnyalatnyival világosabb vagy sötétebb a bőröd, pláne nem télen.)
2015. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek !:)
2015. febr. 15. 17:13
 39/40 anonim válasza:

Szerintem az adottságaid szerint pont jó.


Ha problémáid lennének az életben akkor azt másban keresd ne az alakodban.

2015. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Miután olyan területen szeretnék tovább menni, ahol az alak/izom fontos, így foglalkoznom kell vele, az esztétikai hatás meg szerintem minden lánynak fontos.
2015. febr. 15. 19:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!