Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk elsősorban! Írnátok...

Fiúk elsősorban! Írnátok erről őszinte véleményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Na jó, hatalmas segítségre lenne szükségem fiúktól/lányoktól! Rengeteg ilyen kérdés van itt, de nem szeretnék olyan butának tűnni mint a sok buta kérdést feltevő emberke. A kérdés(kérés)egyszerű.

Azt szeretném kérni, hogy írjátok le a véleményeteket az alakomról! Már nem látok tisztán azt hiszem. Egy tehénnek érzem magam (és lehet sokatok szerint ez így is van). Kérlek írjátok le, honnan fogynátok még a helyemben, mennyit. Fontos lenne, mert úgy érzem lassan becsavarodom.16/L

#1 [link]

#2 [link]

#3 [link]

#4 [link]



2015. febr. 12. 13:37
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenikek!

Utolsó: Társaságban egyáltalán nem vagyok negatív. Az a bizonyos, mindig jókedvű és pozitív gondolkodású lány vagyok aki tényleg tud nevetni bármin. (talán ez is baj)

2015. febr. 12. 15:28
 22/40 anonim ***** válasza:
16%

"Na megint megjött egy gyúrós... ha testépítés szerűen nekiáll edzeni, attól a combja csak még izmosabb és még vastagabb lesz. Egyre több fiatal lány ismerősömet fertőzi meg ez a hlyeség és pár év után úgy néznek ki, mint egy faszi. Lehet nőként testépíteni, de ha az a cél, hogy vonzó legyen, akkor szerintem a komoly testépítéssel ellenkező hatást ér el. Nem csak testépítő lehet izmos, láttál már úszót, kajakozót? Amatőr szinten is durva izommennyiség van rajtuk. 20 kg-ot fogyott, szerinted ez lóf.sz?

"


Az a baj, hogy teljesen laikus vagy a témában. Már mint nem baj, de azért összehordtál néhány hülyeséget.

1. Ha testépítés szerűen neki áll edzeni, akkor izmot szed fel, és izom=forma. A zsírt pedig le tudja szálkásítani. Persze az alap genetikája marad, de garantálom nem lesz "túl nagy" combja.

2. "pár év után úgy néznek ki, mint egy faszi." - Akkor leszel férfias, ha tolod a cuccot. A nők nem tudnak annyi izmot felszedni naturálban, mivel a tesztoszteron szintjük alacsony, ezáltal egy férfi lehetséges izomzatának a tizedét, ha magukra tudják pakolni... Van néhány csaj, aki tele van cuccal, mégis azt állítja magáról, hogy naturál... Pont ezért toxikus ez.. A nők egy része egyszerűen fél a súlyzóktól, és mindentől, mert azt hiszik, hogy majd azzal úgy néznek ki mint ők. Hát nagyon nem (szerencsére). "De én nem akarok túl izmos lenni" Nem is leszel az, nyugi.

Izom=forma, mégegyszer. Ha valaki formás, az az izomtól van.

3. Az úszok ha izomtömeg van rajtuk, akkor az pont nem az úszástól van. Ez tény. A kajakosoknak valóban lehet izmos háta/válla például, de mást nagyon nem dolgoztatnak...


Azt hol mondtam, hogy a 20 kiló fogyás semmi? Kétségtelenül szép teljesítmény.

2015. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Amúgy bocsi az offért (ha annak lehet nevezni) kérdező.
2015. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Nem vettem annak. Sőt, köszönöm a hosszabb kifejtős választ, bár megjegyezném, hogy súlyzózom is csak nem tartottam fontosnak hogy kiemeljem. Mások szerint sok: 4-4kg mindkét karra. Többféle technikával csinálom, amit egy személyi edző állított nekem össze.
2015. febr. 12. 16:49
 25/40 anonim ***** válasza:
62%
a kover lanyok nem kellenek senkinek ? Hol elsz ? Mi ez a duma ? Ha nem volt meg baratod az nem a testednek koszonheted hanem a szemelysegednek . Vilag eletembe duci voltam de a pasik csak ugy ragadtak ram . Es nem azert mert egy tehen vagyok hanem mert van kisugarzasom nem csak a testem szapulasaval toltom az idom 90%-at . Szerinted a pasik mit kezdenek a barbibabakkal , akik szepek de eszetlenek ? Szerintem gondolozz el rajta . Mert vagy szukseged van orvosi segitsegre vagy azert irtal az oldalra , hogy meg jobban noveld az onbizalmad .
2015. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
38%

Nem vagyok laikus, nem muszáj elhinned, nekem sem azt, hogy te értesz hozzá :) Attól mert elolvastad a Sárga Kapszulát, ami egy erősen sarkított iromány, nem leszel a téma szakértője, elhiheted :)


"Ha testépítés szerűen neki áll edzeni, akkor izmot szed fel, és izom=forma. A zsírt pedig le tudja szálkásítani. Persze az alap genetikája marad, de garantálom nem lesz "túl nagy" combja. "


A frászkarikát nem :) Persze ha amatőr szinten marad, akkor lehet szép a hatás, de én úgy veszem észre, hogy alapvetően 2 út van: vagy csinálja pár hónapig és abbahagyja --> nulla látható változás. Nem hagyja abba --> Ms. Terminátor.


". "pár év után úgy néznek ki, mint egy faszi." - Akkor leszel férfias, ha tolod a cuccot. A nők nem tudnak annyi izmot felszedni naturálban, mivel a tesztoszteron szintjük alacsony, ezáltal egy férfi lehetséges izomzatának a tizedét, ha magukra tudják pakolni... Van néhány csaj, aki tele van cuccal, mégis azt állítja magáról, hogy naturál... Pont ezért toxikus ez.. A nők egy része egyszerűen fél a súlyzóktól, és mindentől, mert azt hiszik, hogy majd azzal úgy néznek ki mint ők. Hát nagyon nem (szerencsére). "De én nem akarok túl izmos lenni" Nem is leszel az, nyugi.

Izom=forma, mégegyszer. Ha valaki formás, az az izomtól van. "


Személyesen ismerek nem cuccoló 19-20 éves lányokat, hidd el, szerintem összecsomagolnának és naturálban nyomják.


"3. Az úszok ha izomtömeg van rajtuk, akkor az pont nem az úszástól van. Ez tény. A kajakosoknak valóban lehet izmos háta/válla például, de mást nagyon nem dolgoztatnak... "


Igen, tény, nem az úszástól van rajtuk, hanem a sok lépcsőzéstől, meg hogy gyalog járnak a közértbe, nem? Még egyszer mondom, amatőr 16-17 éves úszókon látszik a sokkal erőteljesebb izomzat, mint egy átlagos fiatalon. (Amatőr úszó alatt azt értem, aki azért edzésekre jár, de komolyabb eredményeket sosem ér el vagy egyáltalán nem is versenyzik.)

2015. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
#25-ös. Miután az önbizalmam a béka feneke alatt tanyázik valahol, valószínű azt jöttem "még jobban növelni"
2015. febr. 12. 19:41
 28/40 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem figyeled a válaszaimat (csak százalék alapján lehet kikövetkeztetni mit írok én, szóval itt igazából nem olyan releváns), de mielőtt ítélkeznél tudhatnád, hogy pont én nem vagyok a Sárga Kapszula mellett. Valóban sok helyen hibádzik, ha ajánlom akkor is azért, mert egyszerűen MINDIG ugyanazok a kérdések vannak feltéve, és nem fogok mindegyikre válaszolni, de inkább bedobom ezt, mielőtt még valami gyökérséget ajánlanának neki... Szóval már a legelején öngólt lőttél.


Én onnan következtettem a laikusságodra (amit még mindig tartok), hogy LENDÜLETBŐL ellőtted az "úgy fogsz kinézni egy férfi" klisét.

Tudom, nem jársz edzőterembe, én viszont igen, és még egy nőt nem láttam, aki férfiasan nézett volna ki. Vannak a fitt lányok, és a ducibbak (legyünk pozitívak: a MÉG nem fittek;) ). Az ismerőseid vagy tolják a roidot, és nem vallják be (kevésbé valószínű eset), vagy te vagy "insecure hajlamú", azzal hitegeted magad, hogy férfiasak (valószínűbb eset), az okot erre már nem fejteném ki.. Összecsomagolnának.. persze:D .

Amúgy az úszóknak kőbe van vésve, hogy nem kondizhatnak vagy mi? Miből vagy annyira biztos, hogy nem a kondi eredménye a "komoly izomtömeg", ami rajtuk van. Sejtem amúgy, hogy itt is te mit nevezel "durvának".


Valószínűleg nem érted az izomnövekedésének alapjait. Nem olyan könnyű izmot felszedni.

2015. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Jaj bazzeg, persze, nem is én ismerem őket személyesen, te jobban tudod, köszi :D Tolnak mindent orrba szájba, az úszók meg mind járnak kondizni, miközben tudom hogy nem. Áááá, hagyjuk, győztél :D
2015. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Ez egy annyira erős válasz volt, hogy kiemelted a két dolgot amit lehetőségféleképp hoztam fel, és még írtam is, hogy nem valószínűXD . Gratulálok
2015. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!