Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Különleges kérés?

Különleges kérés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A vágyam,hogy modell alkatom legyenNem csak vékony,hanem csontos,törékeny. Nagyon kérlek titeket,ne gyertek azzal,hogy az nem egészséges,blablabla.Tudom.Mégis, én akkor is olyan szeretnék lenni. Mivel próbálkozzak? Sokat nem eszem,csokit,sütit max. hetente 1x. Minden nap sportolok. Mégis olyan 'husis' vagyok.De én beesős hasú,modell alkatú lány szeretnék lenni.Kaptam már felkérést fotóstúdiótól,de nem merek ilyenekre menni,mert az alkatom nem nagyon passzol.A magasság az megvan,állítólag a szépség is (bár szerintem nagyon átlag arcom van), de nekem vékonyság is kell. Tudom,tudom,a média rossz hatásai,elítélő társadalom,még fiatal vagyok,ilyesmik. Nagyon szépen kérlek,segítsetek nekem a célom elérésében !!

2015. febr. 12. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szép bőrt és vékony alakot szeretnék sok zöldség csirke,hal és sok sport.
2015. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,ezek megvannak,minden nap mozgok,nem eszem nagyon a "bűnös" kajákból.
2015. febr. 12. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt Palvin Barbi beszél arról ,hogy mit eszik stb ..


https://www.youtube.com/watch?v=k8hsscbcYR0


Amúgy önbizalom nélkül nem leszel sikeres akárhogy nézel ki!

2015. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csak vékony,hanem csontos,törékeny."


Ezt csak egészségtelenül lehet elérni, nemcsak a csokiról és sütiről kell végleg lemondanod, hanem jóllakott se nagyon lehetsz.

Meg lesz a vágyott alakod, csak rosszul fogod érezni magad, gyenge leszel, a bőröd és hajad is csúnya lesz.

2015. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél wc papírt és drogozz,mint a többi modell!
2015. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!