Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárig fogyhatok 10-15 kilót?...

Nyárig fogyhatok 10-15 kilót? részletek lent

Figyelt kérdés
Heti 3x konditeremben kardiózok másfél/2 órát plusz mindennapos rendes tesiórák, és biciklivel járok mindenhová. Egészségesen étkezem,mértékkel,semmit nem vonok meg magamtól. Délután 5 után, már csak joghurtok és gyümölcsök. Sok folyadékkal (víz)

2015. febr. 23. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig is ìgy kajáltál nem fogsz 15 kilót fogyni. Akkor fogsz fogyni ha csökkented a kalóriabeviteled 15%-kal. Nem eszel finomìtott szènhidrátokat. Pl.: pèktermèkek, cukor, üdìtőitalok. Az edzès meg akkor èr bármit is ha használod az izmaid ès megemeled a pulzusodat. A biciklizès nem nagyon fogyaszt. Dèlután 5 után nem jó gyümölcsöt enni mert magas a cukortartalma ami zsìrban raktározódik a pocakodon. A fogyás továbbá attól is függ hogy mennyi súlyfelesleg van rajtad ès milyen a testösszetèteled.
2015. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, a gyümölcsös dolgot eddig nem tudtam.

Eddig nem így étkeztem, nem figyeltem h mit és mikor eszem. Mostanában a kalóriákra,szénhidrátokra is figyelek.Szénsavas italokat sose iszok, péksüteményt se szek sűrűn, kéthetente talán. Ha edzeni megyek, akkor rendesen edzek, az biztos. Ott segítenek.

2015. febr. 23. 19:01
 3/3 A kérdező kommentje:

165cm,65 kiló

testtömeg indexem átlagos.

2015. febr. 23. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!