Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet velem? Szörnyű...

Vajon mi lehet velem? Szörnyű így élni! 16/L

Figyelt kérdés
Az egész abból adódik, hogy imádok enni, viszont a fogyokúra mindig jelen van. Ilyen jojo effektusban érzem magam. A fogyás az mindig úgy van nálam, hogy koplalok. De akkor képes vagyok egy hónapig is akár. Nem hánytatom magam meg semmi ilyesmi, csak nagyon keveset eszem. Aztán csak úgy rám jön az ehetnék. Egyik percről a másikra: Annyit eszek hogy hihetetlen, nem bírok leállni, ha eszek is, úgy érzem mintha napok óta nem ettem. Kérlek segítsetek!! Mi lehet ez? Tudtok adni valami tanácsot? 16 éves vagyok, 173 cm és 73kg

2015. febr. 28. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem normális, hogy 16 évesen már koplalsz. Egyél változatosan (majdnem mindenből keveset).

A mozgásról viszont nem írtál (gondolom nem sportolsz). Ezen változtass, kezdj el futni, biciklizni, kondiba járni.

2015. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Röplabdázom:) Csak azért nagyon zavaró ez az egéz, az önértékelésemre is nagyon kihat..
2015. febr. 28. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Koplalás nagyon káros, és még hízékonnyá is tesz.
2015. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Koplalás meg a fogyókúra nem ugyan az!

Fogyókúránál rendesen enni szoktak csak nem mindegy hogy mit!A formásabb izmosabb nők többet esznek mint a zsírosabb nők mivel az izomnak több tápanyagra van szüksége legfőképp állati fehérjére.

2015. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De ha úgy akarsz kinézni mint egy anorexiás vagy egy etióp akkor koplalj tovább meg hánytasd magad.

A fitnesz modellek meg a női sportolók is rendesen esznek és nem koplalnak!

2015. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. márc. 2. 18:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát elég jó húsban lehetsz. :)
2015. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát..kinek hogy:) Nem vagyok gilisztás az tény és való, de inkább ilyen mint olyan legyek:D
2015. márc. 4. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Érezd jól magad. Az a lényeg. Csak mindig tudni kell, hol a határ. De sanyargatni se szabad magad.
2015. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszodat!!:)
2015. márc. 4. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!