Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ideje diétázom és nagyon...

Egy ideje diétázom és nagyon jól is bírom, viszont csaló napot milyen időközönként érdemes/lehet tartani?

Figyelt kérdés
A csaló nap alatt arra gondolok, hogy megennék pl. 1-2 rendes szendvicset fehér kenyérrel, esetleg egy pizza az esti filmezéshez. Édességet nem ennék, cukros üdítőket nem innék, nem is nagyon szeretem. Ha vasárnaponként tartanék egy ilyen napot de hétfőtől ugyanúgy csinálnám a diétát egészen szombatig és vasárnap megint csaló napot tartanék az nagyon rossz?

2015. márc. 25. 19:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Havi egyszer egyél annyit amennyit akarsz amiből csak akarsz. ☺
2015. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Reggelire 2 tükörtojás zöldséggel, ebédre főttétel vagy 1-2 szendvics, vacsorára egy pizza.

Ez sok lenne csalónapnak? :D

2015. márc. 25. 20:36
 13/21 anonim válasza:
Belefér.
2015. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy 20 ból 1 embernek van fogalma a normális diétáról, de a csalónapot mindenki ismeri, és szigorúan alkalmazza is XD.


Félre értitek a dolgot, diétában nincs csaló nap.

Szinten tartásnál, sportolóknál tömegelésnél van csaló nap, de nem diétában.

2015. márc. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14

Annak van csaló nap,aki tart.

Diéta alatt is belefér, ha egyszer-egyszer az ember kicsit többet eszik,mint a hét többi napján.

Nem ettől lesz elrontva a diéta, vagy nem attól fog meghízni.

2015. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Énis diétázok , havi 1 alkalommal bűzönök ez Vasárnap szokott lenni mert ekkor szokott nálunk családi összejövetel lenni , így ilyenkor eszek pár sütit de mértékkel persze!

Másnap többet sportolok :)

2015. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#14 Nekem teljesen mindegy, hogy kinek mennyi fogalma van a normális diétáról, én eddig 10 kilót fogytam a diétámmal, heti 0,5-1 kiló megy le. Lehet cinikusan válaszolni de én ide egy teljesen normális kérdést tettem fel és normális válaszokra vagyok kíváncsi, véleményeknek a wcben a helye. :)
2015. márc. 26. 12:21
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha a véleményeknek eleve a wc-ben a helyük, akkor már eleve a kérdésnek is. Nem? Hiszen csak véleményekkel lehet válaszolni bármilyen kérdésre.
2015. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Vagy ésszerű érvekkel, olyan aki már tapasztalt a dologban. Értem én, hogy mindannyian különbözünk de inkább megfogadok egy hozzáértő ember véleményét minthogy egy olyanét aki XDXDXD-t ír.
2015. márc. 26. 12:31
 20/21 anonim ***** válasza:

Egy jól bezabálós csaló nap az egész heti diétádat elbaszhatja.

De tudom te vagy a kivétel akinek a csaló nap nem azt jelenti hogy pizza+sült krumpli hanem hogy 1 helyett két sárgáját hagy a rántottában.

2015. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!