Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ideje diétázom és nagyon...

Egy ideje diétázom és nagyon jól is bírom, viszont csaló napot milyen időközönként érdemes/lehet tartani?

Figyelt kérdés
A csaló nap alatt arra gondolok, hogy megennék pl. 1-2 rendes szendvicset fehér kenyérrel, esetleg egy pizza az esti filmezéshez. Édességet nem ennék, cukros üdítőket nem innék, nem is nagyon szeretem. Ha vasárnaponként tartanék egy ilyen napot de hétfőtől ugyanúgy csinálnám a diétát egészen szombatig és vasárnap megint csaló napot tartanék az nagyon rossz?

2015. márc. 25. 19:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

1. észérvek

2. hozzáértő

3. XD



1. észérvekkel alá lehet támasztani a legnagyobb baromságokat is. Észérvekkel, tudományosan meg lehet indokolni azt, ami a gyakorlatban emberek megbetegítését, mérgezését eredményezi. Észérvek..


2. Ki számít hozzáértőnek? Egy középszerű testépítőnek is lesz tapasztalata diétában, lehet igaza lehet téved, de véleménye biztos lesz (mint mindenkinek). Hozzáértő embereket képeznek egyetemi szinten is, itt képbe jön az 1. pont.


3. Mert aki hozzáértő vagy szakértő, vagy akinek alapvetően igaza van az nem használ(6) szmájlikat? Nos, érdekes felfogás :)

Tehát ha vér komolyan írja le az ember a saját vallását (és mondjuk tévedését) abban több igazság lesz mintha vidám szmájlikkal írja le a magánvéleményét, mondanivalóját?


Én sokkal jobban bírtam egyetemen azokat az órákat, amiket jó hangulatú tanár tartott, függetlenül attól, hogy egyetemen rengeteg értelmetlen vagy adott esetben kamu dolgot tanítanak (élelmiszermérnökin. De tudomásom van róla, hogy orvosin is)


De tényleg nem kötelező szmájlizni meg mosolyogni sem. :)

2015. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!