Melyik a jobb fogyókúra és egészség szempontjából? Gyros vagy kínai?
Ha mindenképp választani kell:
gyros: sültkrümpli, csirkehús, tzatziki, csalamádé, kukorica
kínai: kb 7-8 db mézes csirke+pirított tészta
Melyik mennyi kalória kb?




válasza:Ha mindenképp választani kell? Egyik sem..
Gyros:
-Sült krumpli: tele van keményítővel + olajos.
-Csirkehús: rendben lenne, de büfékben bő zsírban/olajban sütik.(attól függ tehát)
- tzatziki: ezt is tele szokták nyomni cukorral
- kukorica: keményítős szintén
+ még a pita ami kenyérféle.
Kínai:
tészta: szénhidrát
csirke: a mézes pác cukros és bő olajban sütik
Egyik kaja sem túl egészséges. Illetve ha te otthon csinálod meg és figyelsz arra hogy minőségi alapanyagokból és normálisan csináld akkor lehet jó, de fogyókúrásnak nem mondanám. Krumpli és pita nélkül egy saláta + fűszeres csirkemell nem rossz, a többi felesleg.
A mézes csirke tésztával meg sehogy nem diétás és nem is túl egészséges.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
13 éves vagyok és szeretnék leadni néhány kilot a növérem esküvöjére. Valaki tud segiteni?
Tudom,hogy sokszor elhangzott itt már a kérdés,de arra is kiváncsi lennék,hogy nagyobb súlyfeleslegnél beválik-e és mennyire igényli a mozgást :) válaszaitokat előre is köszönöm!
159cm,14 éves,60kg vagyok.Eddig 2kg-ot fogytam.47-re szeretnék lemenni augusztusra mivel gimis leszek.Mindennap futok és pénteken tollaslabda edzéseim vannak.Hogyan alakítsam ki az étkezéseimet?Könnyedén beszerezhető dolgokra lenne szükségem. Még egy kérdés hogyan...
a suliban mindenkinek mértek testzsírszázalékot, és nekem 28.8%-jött ki. tudom hogy ez egy kicsit sok mert utána néztem, mennyi lenne egészséges számomra? 165cm 59kg 14L - ja és mennyit kéne fogynom, hogy egészséges legyen az arány?
Fontos!nem fogyokurazom csak egyszeruen erdekel ;) tudom ez ritka dolog de ha meghallok vmit rogton utanna kell neznem :)
Lehet hülyén hangzik a kérdés, de többen mondták, hogyha 10-15 kg súlyfelesleg van rajtam, akkor semmiképp ne csináljak felüléseket, mert csak'izmos leszek a zsír alatt'. Heti 4-5 alkalommal 2 órás cardio edzéseket csinálok + esténként 40-60 guggolás. Szeretném az...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




