Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fegyencedzés lányoknak?

Fegyencedzés lányoknak?

Figyelt kérdés
L. Arra lennék kíváncsi, hogy a fegyencedzés fogyaszt? Fogyni szeretnék vagy 10 kg-ot. Mennyi idő alatt sikerülne ez? Ha most áprilisba kezdeném. Augusztusra nagyon fontos lenne, hogy változzak. Önbizalmat és szabadságérzezet is ad? Én legalább is úgy hallottam. Lécci valaki segítsen a válaszokkal! FONTOS LENNE!

2015. ápr. 18. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Rossz helyen számoltad. Súlyod, magasságod, nemed?


Persze függ a genetikától a dolog, de messze nem ennyire. 2700 kalóriás TDEE... Ha 25 éves nő vagy, 210 cm és 100 kiló, akkor valószínű tényleg annyi. De én ezt kétlem..

2015. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vannak kalkulátorok és emberek, akik nem kompatibilisek, én többnyire olyan számokat kapok súlytartásra, hogy a falat kaparnám tőlük az éhségtől (hacsak nem egészen speckó az étrendem), többel fogyok mozgás nélkül is... Úgyhogy a testünk saját számai és a kalkulátorok számai nem feltétlenül vannak köszönő viszonyban...
2015. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez így van, de nem ilyen drasztikus mértékben. Próbáld ki azt amit linkeltem.
2015. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ANaerob edzés és zsírégetés. Ez kell fogyáshoz (nem, tök mindegy az edzés, az csak egészséges legyen és izom stimuláló, a lényeg az étrend)


[link]

2015. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!