Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsokat kérnék, hogy...

Tanácsokat kérnék, hogy hogyan kezdjek bele fiatalon?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves lány vagyok. Kb. 5 kiló felesleg van rajtam, és nem tudom, hogy kezdjek bele a leadásába. Nem szeretnék semmi drasztikus "semmit nem eszek" vagy "csak iszok" módszerbe, mert ott a suli, és muszály ennem, hogy tudjak koncentrálni, és mivel iskola, külön órák stb. így tornázni sincsen olyan nagyon sok időm. A fő felesleg hason, csípőn van, így olyan gyakorlatokra lennék kíváncsi, amik kifejezetten ott égetik főleg a zsírt, azon a tájon formásítanak. Próbálok este felé nem enni, az édességekről nehezen mondok le...valami jó tipp, hogy ha megkívánom, mivel irányítsam el a gondolataimat? Vagy milyen gyümölcsöket fogyasszak, amiknek nem olyan magas a cukortartalmuk? előre is köszönöm, puszi
2010. febr. 20. 22:25
 1/5 anonim válasza:

[link]

Ajánlom csináld végig ezt a 6 hetes gyakorlatot.

2010. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felülések, hasprés!!

Gyümölcsnek pedig szerintem egyél almát. Én legalábbis imádon, és engem viszonylag eltelít. Mondjuk sokan mondják, hogy még éhesebbek lesznek tőle :l

2010. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magasságod,kg?gyümölcs:pamelo,greepfruit,ananász,eper akár fagyasztott is jó,citrom,a vizedet is ezzel ízesítsd,édesítőszert ne használj hizlal és káros, nekem bejött a zabkása édesség helyett pici mézzel és gyümölcsökkel,néha szöllőcukor,aszalt gyümölcs egy-két szem,fagyasztott gyümölcsök,turmixok,Torna rubint réka van 10 percese is ami errea területre szól sajna torna nélkül nem megy szoritsd be programodba,
2010. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsótól kérdezném hogy azok a tízperces gyakorlatokat hol találom? Neten videók közt fent van?
2010. febr. 21. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Írom:Otthoni edzésprogramok Norbitól.Személyi edződ Rubint Réka.Add Önmagad!-5kg/hét.Nos ez a teljes címe és bocsi de 20perces de nagyon jó!popsi,has,comb és zsírégető programok vannak rajta.Szerintem ez sem sok idő a lányom reggel csinálja mindig 18éves én inkább este.Van egy email cím is ahol megrendelhető esetleg:www.norbifitness.hu mi az alexandra könvvesboltban vettük de média markban is kapható.
2010. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!