Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyni fogok? Kérnék egy...

Így fogyni fogok? Kérnék egy kis bíztatást!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, nagyon alacsony, 156cm és 66kg :( egyenletesen oszlik el rajtam a felesleg. Mindenki azt beszéli,hogy így vagyok aranyos, de én le szeretnék fogyni, elhatároztam hogy változtatok. Nem érdekel mennyi idő alatt, csak hatásos legyen és ne hízzak vissza..Reggelente eszek egy szelet fekete kenyeret, szárazan egy szelet sonkával, muszáj reggeliznem suli előtt. Iskolában gyümölcsöt/zöldséget eszegetek, csak hogy ne legyek éhes. Ebédre grillezett csirkemellet egy kevés rizzsel vagy salátával.Vacsizni nem nagyon szoktam mert nem vagyok már éhes később..aztán olyan 6kor tornázok, 10 percet futok, fél órát kardiózok. Rossz tulajdonságom,hogy olykor olykor elfelejtek inni. Pedig tudom, hogy fontos lenne. Szerintetek így jó lesz, vagy változtassak valamin? Előre köszönöm a segítségeteket!

2015. ápr. 20. 19:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azért nem olyan drazstikus a diétám :) eszek, csak mindenből sokkal kevesebbet, sok zöldséggel. És a kenyeret próbálom elhagyni, de elég nehéz. Sajnos görkorival meg biciklivel nincs lehetőségem suliba járni, mert még busszal is fél óra. :-\
2015. ápr. 21. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!