Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan eszitek/készítitek...

Ti hogyan eszitek/készítitek el a zöldségeket? El nem tudom képzelni, hogyan lehet változatosan sok zöldséget enni.

Figyelt kérdés

Persze, eszek salit mondjuk minden nap, de mégis hogy elhet sok zöldséget enni?

Milyet? Mivel?


Nekem a sali, meg réparágcsálás elég snassz minden nap. Adnátok ötleteket? :)



2015. ápr. 30. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem konkrét ételekre gondoltam, hanem hogy nyers zöldésgeket hogyan esztek :)
2015. ápr. 30. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Salátát speciel nem eszem. A nyers zöldséget sokszor elég egyszerűen, megfogom és megeszem. A változatosságot a különböző zöldségek jelentik.

De remek nyersvegán ételek is vannak, kedvelem a gazpacho levest és a zöldségfasírtot, de a szójaszószos vegyes nyers zöldségek is jók, lenmaggal, dióval megszórva.


De a jégsalátát speciel képtelen vagyok megunni, mindig van itthon mostanság. néha sóskát legelek, most már nagyon szépen megnőtt a kertben s mindig is szerettem.


Répát semmiképp nem rágcsálnék, kemény, nagyon vékonyra vágva eszem csak meg, de inkább csak főzve és sütve.


A cukkini pedig jó ecettel, de már rég ettem úgy, a nyers zöldségfasírtba rakom.

2015. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyers, sült, párolt, fűszerezett (turmixolt - krémleves)


Húsleves-> főtt.


Most elbszasztam a tejmentességemet, mert pl. vajjal ettem. De legalább finom, nah :D

2015. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem eszek sok nyers zöldséget, de ma véletlenül kápiapaprika szeleteket kentem meg körözöttel, azt ettem. Időnként reszelek répát és almát, elkeverem fahájjal és citromlével. Van aki reszel bele céklát is. Másik kedvencem az amerikai káposztasaláta, ami kicsit majonézes, borsos. Van még egy kenyérre kenős répareceptem: 5 dkg reszelt répa+5 dkg reszelt trappista+1 gerezd reszelt fokhagyma+kevés joghurt vagy majonéz+só. Ezt kikeverem és pirítósra, zsemlére kenem, imádom. Paradicsomot lehet enni simán főtt tojással pl. vagy rántotta mellé. Uborka kis sajtkrémmel mártogatva finom. A rukkolát pestós spagettire szoktam tenni, de nagyon durván sokat, rengeteget bírok enni belőle.
2015. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron sok smoothiet készítettünk, turmix gépbe dobáltam salátákat, gyümölcsöket együtt, spenótot, sárgabarackot, bármit ami van és citromlével, fűszerekkel sűrű italt turmixoltunk belőle.

[link]

2015. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig nyersen eszem a zöldségeket,nem főzöm-párolom,a rántott gomba,rántott karfiol más.Amikor salátát csinálok,mindent beledobálok amit találok(ruccola,hagyma,jégsaláta,sárgarépa,tonhal,tojás,tejföl,szóval megy minden bele :)
2015. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3. voltam, a többieket olvasván még eszembe jutott, hogy a spenótot szeretem paradicsommal turmixolni, de olívabogyóval, vízzel, megfűszerezve is. Próbáltam a zöldturmixot, de nekem nagyon nem jött be.
2015. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretem nyersen, salátának. Vízben megfőzni. Grillezve. Párolni. Vagy azt is szeretem hogy kis olivaolajon megpirítom. Vagy olyat is szoktam hogy pl vegetás vízben kifőzők kelbimbót, brokkolit, ha megfőtt beleteszem egy jénai üvegtálba, keverek hozzá pl kukoricát, meglocsolom egy kis kefírrel, és még úgy sütőben összesütöm.
2015. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!