Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elindult már ettől valamiféle...

Elindult már ettől valamiféle fogyás? Vagy nem jól csinálom?

Figyelt kérdés

3 napja csinálom

Hétfö:

Délelött

2 alma

1 csomag hamlett ( 3 szelet maradt belöle)

Ebéd:saláta (sparos saláta keverék, 2 natur joghurt, 1 magyaros saláta por)

Vacsora 6kor: 2 fött tojás egy lehelletnyi ketchuppel.

Mozgás : 40 percen át intenziven: 10 perc futás utána azonnal és elötte is gugolások, tárogatások, kitörések, ugrókötelezés..

Folyadék: 2,5 l víz.

Kedd:

Délelött

2 magvas barna zsemle 2 szelet pulyka mell sonkával

Ebéd:Paradicsom leves

Vacsora 6kor : 1 magvas zsemle sonkával és 1 lapka sajttal + 2 pohár 1,5%os tej

Mozgás: kb 20 perc gyaloglás

Folyadék: Délelött 1 l mézes-citromos tea, délután 1 l víz.

Szerda:

Délelött: 1 magvas zsemle sonkával és 1 lapka sajttal

1 sima zsemle salátával, sonkával, lapka sajttal, paprikával.(sulis, tehát volt benne egy pici vaj :S )

Délután: 1 narancs ( nem voltam éhes..)

Most 17:00kor 1 kis tányér lencse fözelék pár darab kocka husival.

Mozgás: Ugyanaz a 40 perc vegyes intenziv mozgás lesz 6-tól.

Folyadék: Délelött: fél l zöldtea,délután 1 l víz (és még fogok kb 1 l-t)

A kérdésem: Jól csinálom e, vagy ugy el van cseszve ahogy csak van?

A sport elött, közbe, vagy után kell inni? Melyik a legcélszerübb?És enni?<-- Gondolom elötte..

Köszönöm elöre is.


2010. febr. 24. 17:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig csak láttam ,hogy 3 napja csinálod.Ugye ezt a kérdést te se gondoltad komolyan ,hogy ennyi idő alatt már fogysz ZSÍRBÓL?
2010. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem jól csinálod. A sportra én a kocogást javaslom, csodákra képes. És legalább 2-3 liter folyadék. Semmi cukor, tészta, erre figyelj. Illetve jó lenne elhagyni a kenyeret.


Sok sikert kívánok és kitartást!

2010. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

17:30-as vagyok.


Nem csodákat várt. Azt kérdezte, hogy jl csinálja-e, ez a lényeg.

2010. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ehetnél több fehérjét.. Pl csirkemell
2010. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
(kedves okoskodó 30-as kedvéért voltam kedves végig olvasni)kedd vacsora magvas zsemle..és szerinted jól csinálja?gratz inkább te ne adj tanácsot szerintem:)..amúgy nem rossz a többihez képest amiket itt olvastam de vacsira a zsemlét hanyagold és minden más péksüteményt a salátába(sparos-ba)nem bíznék igazán fogyókúra alatt inkább csináld otthon,még iktass be több zöldséget és príma
2010. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

1. válaszoló.. oké. ennyit rólad :D Kösz hogy itt voltál.

2. válaszoló! Köszönöm biztatásod és tanácsod. Kenyér és cukor teljesen kivan iktatva, csak az a baj hogy nem bizok a bolti graham kenyerekbe, igy kenyér helyett magvas zsemlét eszek. Ha van is benne fehér liszt, akkor sem olyan sok mint a kenyérben.. megprobálom meguszni.

Tészta..Hétfön jó kis grizes tészta volt az ebéd, de megálltam és arrol is lemondtam.Semmiféle édességet nem eszek, se cukros teát se semmit.. de pl itt van most mellettem 2 dl-es sio almalé.. apám jókor idözit :D Abba is van cukor.. annyira elkell hagyni a cukrot hogy arrról is le kell mondani?Holnap reggelre tartogatom, és talán van is elég akarat eröm.

Ma kellett volna vennem 1l-es üveget hogy tudjak mézes teát vinni suliba vagy vizet. Ugyebár mint tudjuk csak Cola-Fanta és társaiból van 1l-es üveg. hát. ezt is megálltam. ezt simán.:D inkább vettem fél l-est és a suliban feltöltöm a szar vizzel ha elfogy.. :D

Bocsi hogy ennyit irtam, de muszáj leirnom valakinek a sikerélményeimet :D

A mézes tea korrekt vagy hagyjam el ? :S

2010. febr. 24. 17:40
 7/28 A kérdező kommentje:

Nah köszönöm Neked is .:)

Öh, péksüti? Csak magvas barnazsemlét ettem eddig. :| (meg a mai fehér :S de suliba nincs semmi fogyni kivánokra kifejlesztett kaja.. :S )

De akkor azt este elhagyom..

2010. febr. 24. 17:43
 8/28 anonim válasza:
Sportolás előtt ne közvetlenül egyél, mer akkor a szervezeted az emésztésre koncentrál(nyilván nem full éhesen kell elmenni). Másik, h kicsit többet mozogj, mer pont akkor állsz le amikor elkezdi felhasználni a szervezeted a zsírt. Inni mozgás közben mindenképp kell.
2010. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Igen, igen tudom csak sajnos az van hogy anyukám föz és ..azt hiszem nem kell tovább magyarázkodnom,.. viszont, ha van pénzem mindig magamnak csinálok kaját. ha veszek 2 csirkemellet abba nem halok bele, nem olyan drága, DE hogyan kell elkésziteni hogy jó legyen?

Mert gondolom nem panírba :D Köszike.

2010. febr. 24. 17:44
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Huh ennél többet. :( Te jóég. alig birom :D

nem vagyok valami tulsulyos, tudni kell.. 51 kg, 153 cm.

a combomon kéne dolgozni.., futni alig birok mert a hátam tele van platinával és kicsit fáradékony vagyok, föleg hogy 1 éve nem tesizek és nem vagyok formában..REMÉLEM belejövök, 1.alkalommal 40 perc akkor egészjó... ezt még tartom 1 hétig aztán probálom 10 percekkel növelni..

Nem is tudom hogy lássak most is neki..örületes izomlázam van..

2010. febr. 24. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!