Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elindult már ettől valamiféle...

Elindult már ettől valamiféle fogyás? Vagy nem jól csinálom?

Figyelt kérdés

3 napja csinálom

Hétfö:

Délelött

2 alma

1 csomag hamlett ( 3 szelet maradt belöle)

Ebéd:saláta (sparos saláta keverék, 2 natur joghurt, 1 magyaros saláta por)

Vacsora 6kor: 2 fött tojás egy lehelletnyi ketchuppel.

Mozgás : 40 percen át intenziven: 10 perc futás utána azonnal és elötte is gugolások, tárogatások, kitörések, ugrókötelezés..

Folyadék: 2,5 l víz.

Kedd:

Délelött

2 magvas barna zsemle 2 szelet pulyka mell sonkával

Ebéd:Paradicsom leves

Vacsora 6kor : 1 magvas zsemle sonkával és 1 lapka sajttal + 2 pohár 1,5%os tej

Mozgás: kb 20 perc gyaloglás

Folyadék: Délelött 1 l mézes-citromos tea, délután 1 l víz.

Szerda:

Délelött: 1 magvas zsemle sonkával és 1 lapka sajttal

1 sima zsemle salátával, sonkával, lapka sajttal, paprikával.(sulis, tehát volt benne egy pici vaj :S )

Délután: 1 narancs ( nem voltam éhes..)

Most 17:00kor 1 kis tányér lencse fözelék pár darab kocka husival.

Mozgás: Ugyanaz a 40 perc vegyes intenziv mozgás lesz 6-tól.

Folyadék: Délelött: fél l zöldtea,délután 1 l víz (és még fogok kb 1 l-t)

A kérdésem: Jól csinálom e, vagy ugy el van cseszve ahogy csak van?

A sport elött, közbe, vagy után kell inni? Melyik a legcélszerübb?És enni?<-- Gondolom elötte..

Köszönöm elöre is.


2010. febr. 24. 17:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
figyelj én vagyok az első meg azis aki tanácsolta a péksüti elhagyását nem rosszat akarok neked csak tudd ez hosszabb folyamat minimum kell egy hét hogy elinduljon a zsírból való fogyás és több hét vagy hónap ,hogy meg is látszódjon.3 napig bárki bírja tartani magát ezért mondtam ,hogy ennyi erővel ezt kikereshetted volna netről is meg csomó ilyen fajta kérdés van már.Amúgy CBA-ba 2 grillcsirkecomb 300 ft környékén van és abból annyit ehetsz amennyit akarsz + finomságként sült alma egykis fahéjjal megszórva uzsira is mehet mivel a fahéj emésztéssegítő.Én már 6 hónapja nézegetem a forrásokat a fogyókúráról és magamon teszteltem szóval tapasztalatból beszélek.Ennyi..
2010. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
ja és 168 cm 52 kg elégedett tulajdonosa
2010. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az 1. válaszomat az 1. válaszodra irtam :)

Öh, szóval lehet kapni fagyasztottan. nahát. ezt jó tudni.

És akkor azt kikell sütni vagy hogy van? Meg az alma.. azt is kikell ugyebár sütni, de akkor azt mibe? Olaj? Napraforgó olaj? Vagy nagy ökörséget beszélek?:D

2010. febr. 24. 17:55
 14/28 A kérdező kommentje:

Jah igen, és tudom hogy még nem látszik, meg ez még nem inditja el ugy hogy nah jah, rosszul is fogalmaztam meg a kérdést.. Valahogy igy akartam: Jó uton haladok e? :D

Köszönöm szépen! Ha van még valami tanácsotok,szívesen fogadom.

2010. febr. 24. 17:56
 15/28 A kérdező kommentje:
Hány kg-ról indultál egyébként? És mennyi idö alatt? (azért kérdem mert mondtad hogy magadon tesztelted)
2010. febr. 24. 17:59
 16/28 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de mivel helyetesítetted a kenyeret? - Bárki válaszolhat aki valahogy megoldotta :)
2010. febr. 24. 18:00
 17/28 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok előszőr abonettel helyettesítettem de íze miatt nem bírtam sokáig utána ceres márka graham kenyerét vettem 2 csomag után annyira már nemis kívántam az ilyesmit :D az almát simán mikróba is meglehet sütni beállítod kb 6 percre(kivágod a közepét)és mikor kiveszed megszórod fahéjjal.Én kérlek voltam már 58 kg is az akaraterőm volt a nagyobb probléma.Most kb január óta rendszeres a diétám.Nem mértem magam mérlegen mert azt mondták hazudik.De tudok róla ,hogy voltam már 60 kg is.Most a 48 az álomsúly amit elakarok érni:D
2010. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
a grillcsirkével meg az ég világon semmi dolgod mert nem fagyasztva árulják hanem készen:D szóval mikor megveszed már csak megenni kell:D ott helyben megsütik de ilyen lehetőség a tescoba is van.Sőt vannak akciók mikor 800-900 ft egy egész grillcsirke nagyon finom és diétás én imádom :)
2010. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy első válaszolót elküldted, de neki volt itt leginkább igaza. Ne a 2. kommenterre hallgass, aki ugyan a tészta cukor lisztes cuccokat ellenzi és igaza van, ettől függetlenül nagyon nem jó amit csinálsz. Semmi állati fehérjét nem eszel, ami meggátolja az izmok lebontását. napi 400-500 gramm csirkemellet még iktass be!!
2010. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

A grillcsirke diétás???

Hol élsz ember???

A bőre rengeteg kalóriát tartalmaz, az egész tiszta zsíros/olajos!!!

2010. febr. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!