Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Buliban mit igyak?

Buliban mit igyak?

Figyelt kérdés

Csak bulikban szoktam alkoholt inni, eddig mindig sört ittam, de most kerülöm a gltént, részben fogyókúra, részben érzékenység-gyanú miatt.


Mióta igyelek a táplálkozásra, (sovány húsok, tojás, zöldséek, gyümölcsök olykor, semmi pékáru, tészta, burgonya ...stb) csak vizet iszom, azonban ha van egy kis baráti összejövetel, szeretek alkoholt inni.

30-án lesz egy lakásavató buli, mit ihatnék, ami nem vágja haza sem a gluténmentes diétát, se a fogyókúrát?


Ciderre, vagy fröccsre gondoltam, fröccs kevés fehér vagy rosé borból és sok ásványvízzel.



2015. máj. 22. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Froccs jo otlet. Finom es glutenmentes is.
2015. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosé fröccs :)
2015. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bor, égetett szesz (gabona párlatok elvileg gluténmentesek, gyakorlatban beszennyeződhetnek)
2015. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Coop-os vodka, Kanizsai
2015. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es a kanizsai sörben van glutén te barom.

A fröccs jó ötlet és a vodka sem tartalmaz glutént, ellenben a whisky igen szóval azzal vigyázz. Bár egy kis alkohol nem fog semmi problémát okozni a diétádban. Az érzékenység már más tészta :D Pálinkában sincs glutén és az egy normálisabb házi bulin biztosan van. Jéger és társaik is mehetnének. A diéta miatt én inkább a cukros "női", gyengébb piákra vigyáznék a helyedben...

2015. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jim beam-t gyümbérrel
2015. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!