Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tud egy normális diétás...

Ki tud egy normális diétás oldalt kaja ügyileg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elkezdtem fogyózni, mert rám fér, tornázom mellette rendszeresen. A probléma ott van, hogy nem találok egy olyan oldalt, ahol ételkészítésben segítene, ami valóban diabetikus. Nagyon sok olyan recept van ami nem jó. A saláták, paprikák nagy részét nem is lehet kapni, vagy néhány fűszer amiket ajánlgatnak, vagy hús mellé krumplit is tesznek, ami már is nem diétás, ugyanis a krumpli+hús felejtős, ha fogyni szeretne az ember. Ki tud valamit ajánlani, hol tudnék találni normális recepteket, fácánhús, meg egyéb bar.omság nélkül. Csirkehúsos étel kéne + valami normális saláta, vagy zöldségféle.


Nagyon elkeserít, hogy az egészséges életmódról csak hablatyolnak mindenhol, de normális, ehető, ízletes ételek receptjeit meg nem lehet találni, se tanácsokat túl sokat nem találsz a neten. Miért nem? Ezért is menjen el külön az ember és fizessen azért valakinek, hogy valami hasznos tanácsot kapjunk? Minden kaja vagy túl zsíros, vagy túl fűszeres, vagy baromi hizlaló és rengeteg édesség, sütemény recepttel van tele a net. Nem csoda így, hogy ennyi a kövér ember...


Ha valaki tud valami jó helyet, ahol tényleg csak fogyós, diétás ételek vannak kérem tegye ki a linket! köszi! :) Én már scitekes oldaltól kezdve mindent megnéztem és nem találok egy normálos tippet.



2015. jún. 3. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen szoktam, mutatja azt is, miben mennyi kalória van, meg van egy csomó jó recept. Alapanyag szerint is kereshetsz recepteket.

2015. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2015. jún. 3. 15:03
 3/3 Anunimusz2002 válasza:
Szia! Én tudnák neked egy jó diétát, csak sajnos ez nagyon nehéz.. én is most ezt próbálom ismét elkezdeni. ennek az a neve hogy:paleo.. szerintem nagyon jó.. (13 éves vagyok) ismerősöm 1 éve csinálja ezt,és 105-kilórol 87kilóra fogyott le. tavaly én is bele kezdtem,és csodálatos alakom volt.de nem csak lefogytam, hanem még az arcomon a pattanások is elmúltak.. . csak sajnos jött az iskola,és a sok finom kaja elcsábított. most ismét felhíztam vagy 10 kilót...meg is bántam. most kezdtem el újra. Természetesen e mellé kell a sport is, mert úgy hatékonyabb. a diétának küldök linket, de nyugodtan utánanézhetsz a neten is. Vannak orvosok is akik ugyan ezt mondják. a tej az tele van hormonnal. és ezért zsírosodik mostanában legjobban a bőr,haj stb.. a liszt viszont lerakódik a gyomorba, és az bizony hízáshoz vezet. :/ de ez a diéta számomra nagyon csodálatos. édesanyám egyik nap majdnem meghalt, de ezzel a diétával meghosszabbította az életét. és a fogyás úgy beindu lmint a karikacsapás.. remélem segítettem... [link]
2015. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!