Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S! Egy hónap alatt...

S. O. S! Egy hónap alatt lefogyni?

Figyelt kérdés
Július végén esküvőre megyünk,van egy csodaszép ruhám,amibe bele akarok fogyni.Ez a motiváció.10 kilót kellene,de ha 6-8 lemegy,már az is jó.Mit egyek,ami olcsó,de fogyaszt?Mit mozogjak?Hogy kezdjem?Valaki segítsen!160/65 26N

2015. jún. 7. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem! Nem egy hónap alatt ment fel, nem is egy hónap alatt megy le.

10 kg-hoz kb. 3-4 hónap kell, normális étkezéssel és rendszeres mozgással. Semmi nassolás, semmi cukros lötty.

2015. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Időgépet tudsz venni?


Ketogén étrend: friss zöldségek, 0,6-1g/ttkg száraz tömegedre vonatkoztatott fehérjemennyiség, igény szerinti zsírmennyiség (hogy mégis legyen energiád valamennyi).


Szénhidrátból felszívódót ne egyél 50g-nál többet, napi 2, max. 3 étkezésnél ne egyél többször, hogy ezzel is minimalizáld az inzulinszintedet. Eddz.


Kalóriát 2 étkezéssel sem kell túlvinni, 65 kilós nőnek nem kell sokat ennie, így eleve olcsó az étkezés még akkor is, ha minőségi. Nyilván a legolcsóbb a búzaliszt és a tej, cukor, de ezek sajnos távol állnak a fogyasztható minőségtől. De ha csak 1200-1500 kcal körül kell enned, akkor 300-400g hús, friss idényzöldségek és zsír simán beleférhet napi 1000 forintos keretbe, kevesebbe is.

2015. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nem vagyok fogyásszakértő, de akkor is, ha sikerül lefogynod, az esküvő után valószínű a dupláját szeded fel. Ne nézz hülyének, ez szinte minden menyasszonnyal így van, aki esküvő előtt fogyizik. Én azt javaslom, csinálj egy egészséges étrendet, amit btudsz tartani.
2015. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a menyasszony.De persze igazatok van,nem egy hónap alatt ment fel.A gond csak az,hogy van egy párom is,aki nem eszik húst zöldséggel,vagyis igen,mert szeret mindent,meg plusz köretet nem gond csinálni,de kb.egyedül megeszik mindent,nekem nem maradna a húsból.És nem sajnálom tőle,de addig eszik,amíg látja a kaját,hiába nem éhes.Napi 1000 így nem lenne elég.Hagyományos ételeket eszik/eszünk.Rakott krumpli,chilis bab,kínai kaja,bolognai,gyros házilag,sült krumpli,na meg édesség.Bár mostanában fagyi,jégkrém.Egy átlagos napom eddig ilyen volt.Reggeli:rántotta barna toastkenyérrel vagy melegszendvics,ebéd a felsoroltak közül valami,vagy hasonló,délután kis nasi,édesség.Vacsira meg az ebéd maradéka.Cukor mondjuk nincs itthon,a tésztás ételek általában durum tésztából készúlnek.Tudom,hogy nagyon gáz,rosszul étkezem,nagyon sok a szénhidrát.Alapvetően szeretem nagyon a húst,tojást,tejtermékeket,zöldséget,csak nagyon nehéz úgy főzni,és úgy kihozni árban,hogy elég legyen mindkettőnknek.
2015. jún. 7. 16:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Pl. a bolognai és a gyros is hús :)

Egyébként a zöldség (ha idényzöldséget veszel), a saláták (ha nem az előrecsomagoltat veszed) kifejezetten olcsók a többi ételhez képest. És nagyon laktat is, csak ki kell próbálni.

Szerintem nem olyan gáz az étkezésed. Az adagokkal lehet a gond. Az édességet meg el kell hagyni.

2015. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor talán beszéld meg a pároddal, hogy ne egye el előled az ételt, ha már nem is éhes, s nincs is pénzetek az ilyen felesleges akcióira...

Viszont ha fel is eszi a húst, Te ehetsz tojást. S jól látod, csökkentsd a szénhidrátot.

Fogyáskor nekem sokkal olcsóbb enni, főleg, ha gyorsan akarom (soha, de mindegy), kevesebb kalória, több zsír :D Szezonális zöldségek, tojás... Ez nem drága. Valami szénhidrátdús cuccod maradjon, mert a szénhidrátdús -> durván szénhidrátszegény váltást nem sokan bírják jól, de úgyis macerás lenne drasztikusan váltani. Bár drasztikus lépések nélkülnem fogsz sokat fogyni. Igaz, azokkal sem. Vízzel együtt 6 kiló még közel sem lehetetlen, de garantálni nem lehet.

2015. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5: Változó, kit mi laktat. Engem a zöldség sosem laktatott, lehetett másfél kiló, lehetett zsíros, akkor sem. Ahhoz minimum még tojás kellett pluszban. Az hatott :)

Ki kell tapasztalni, kinek mi jön be. Persze a zöldség remek, csak többnyire más is kell mellé. Úgyis kell fehérjebevitel.

2015. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
(Tudom, hogy zöldséggel is egész sok fehérjét lehet bevinni, de nem ez a tipikus.)
2015. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-8: Én sem úgy értettem, hogy csak zöldséget kell enni. De hús mellé simán ki lehet vele váltani más köretet. De egy saláta még magában is laktató lehet, ha van benne sokféle zöldség, esetleg még hal is.

Pl. a gyros is jó lehet, amit esznek. Csak ne legyen hozzá sült krumpli, hanem többféle zöldség.

2015. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a párod nem egy bunkó, akkor meg fogja érteni, hogy szeretnél életmódot váltani és támogatni fog. Eddig is csak akkor ettél, ha ő hagyott vmit vagy mi? Mi az hogy megenné az egészet, és te nem tudnál enni? Ez eléggé önző és tapintatlan emberre vall...


Az a megoldás, hogy beszélsz vele, hogy fogyni szeretnél, vagy külön fogsz magadra főzni vagy olyat amit te is ehetsz.


Mozogj minél többet, élj minél aktívabban, de egy hónap alatt 10 kg-ot nem fogsz tudni leadni, inkább 3-4 kg-ot. Már az is jó eredmény egy hónapra, az átlak havi 2 kg.

2015. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!