Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta diétázok felborult...

Trusikaa kérdése:

Amióta diétázok felborult teljesen a menstruációm, utánna olvastam hogy "túlzásba vitt diéta"? Nem egészséges viszont annyira megszállott lettem hogy nem akarom abba hagyni mert bűntudatom lenne, tovább lent.

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék, nem akarom az egészségemet tropára vinni ,10kgt fogytam 3hónap alatt, ami ha azt vesszük normális. Csak mostanság érdekes hogy a havi közt is megjön, (rózsaszín folyás nem is rendes)..

valakivel megtörtént már ez?

Mivel tudnám ezt megállítani ?



2015. jún. 10. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 9

Ez koplalás

2015. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kevés a kalória . Én sem számolgatom,de ez világosan látszik,hogy baromi kevés.

és szerintem a zsír is kevés,ami a nőknek különösen fontos .

2015. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

1) teljesen termeszetes, ha pont felidoben van, ovulaciot jelzi olvasson mindenki utana, aki itt osztott tele szajjal

2) 10 kg 3 honap alatt nehogy mar ne legyen normalis merteku fogyas. be vagy szivva nem is tudom hanyadik valaszolo, aki ezen huledezett? :D persze ertem, legyen mindenki elegedett a dagadt hajas testevel, es irigykedjen arra, akinek van akaratereje a fogyashoz. ennel tobbet is lehet fogyni 3 honap alatt, ne szorakozzunk mar

3) ha valoban ennyit eszel, es igy, az ugy kb netto hulyeseg, nem is ertem hogy lehet, hogy csak havi kb 3 kg-t fogytal ezzel. elegge irrealisnak tunik. olvass utana ennek is jobban, mielott dietazni kezdesz. reggelire tojas teljesen rendben van. viszont keksz es joghurt ebedre nagyon nagy fail.

2015. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!