Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta mennyi zsírt fogyaszth...

Naponta mennyi zsírt fogyaszthatok ha szálkásítani szeretnék?

Figyelt kérdés

jelenleg 40-50 g zsírt eszek naponta

100-110 g fehérje,és 80 g szénhidrát

persze nem konkrétan minden nap,de nagyjából pár gramm ugrálással

tudom hogy kell a zsír es használok sütéshez napraforgó olajat és ez dobja fel ennyire 30 grammra kb,azon kívül pedig a rejtet zsírok az ételekben

vagy a növényi zsiradék nem annyira befolyásolja a fogyást?

köszi a válaszokat előre is



2015. jún. 20. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Én kb. 15-20g zsírt viszek be szálkásítás alatt, de úgy tudom, hivatalosan nem szokták ezt számolni, mert az étel készítés közben felhasznált mennyiség elegendő. Viszont nem ajánlom, hogy olajban sütött dolgokat egyél szálkásítás alatt (főleg ne gagyi napraforgóolajban). A szervezetednek esszenciális zsírokra van szüksége, mivel ezeket nem tudja előállítani.


Valamint, nekem kicsit gyanús ez a 110g fehérje és 80g ch. Mintha valamelyik el lenne számolva.

Ajánlom neked ezt a cikket: [link]

Itt megvan minden, amit tudnod kell, mielőtt szálkásítani kezdesz. (Mivel a fogyókúrák kategóriába írtál, ezért arra gondolok, hogy nő vagy. Ha tévednék, akkor bocsánat. Külön férfiaknak szólóan is megvan a cikk az oldalon.)

2015. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

egyenlőre így is látszódik a eredmény,csak lehet hogy ez egy idő után nem lesz jó

csirkemell darabokat szoktam olajban sütni csak (2 evőkanál)

2015. jún. 20. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a kókuszzsírt. A hagyományos növényi olajokkal szemben nem változik meg kémiailag felmelegítés után, tehát nem termelődik tele méreganyagokkal, így többször felhasználható. Ízetlen és szagtalan, szóval nem kell attól félni, hogy elveszi az étel ízét. És állítólag nem képes a szervezet elraktározni. Állítólag... Nem mondanám biztosra.

Másik megoldás még az olívaolaj. Viszont kár benne sütni, mert hő hatására tönkremennek benne a hasznos anyagok (inkább salátákhoz praktikusabb), de még mindig jobb, mint a gagyi napraforgó olaj.

2015. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tudom hogy gagyi de hát anyám ezt szokta vásárolni,hiába mondom neki hogy én mást kérek

ezzel kell beérnem,de akkor csökkentem a zsírbevitelt amennyire csak tudom

köszi

2015. jún. 20. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom, még kiskorú vagy. Nem tudom, kapsz-e zsebpénzt vagy kérni szoktál, de egy ezresből egy bő hónapra elegendő normális zsiradékot lehet venni, ha egy személyre számolunk. Nem akarlak rábeszélni arra, hogy mire költs, de minden megoldható, csak akarni kell. ;)
2015. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

19 év nem hiszem hogy kiskorúnak számít :D de nem én szoktam bevásárolni,csak azt szoktam venni ami nekem kell a diétához de olyan olajat nem én szoktam vásárolni

de a kókusz zsírban is ugyan annyi gramm (1 evőkanál) zsír van,ezzel még nem tudom csökkenteni a mennyiséget

2015. jún. 20. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt Neked kell eldöntened. Én nem sokat mozgok, úgyhogy 130g fölé nem célszerű mennem, ha fogyni akarok. Nem könnyű ilyen alacsonyan maradnom, de azért annyira nem vészes s egyszer majd tömegnövelek is, az jó lesz :D

Persze ez azzal jár, hogy kevés szénhidrátot eszem, viszont ez remek kombó, fogyásra is jó, de vannak számomra fontosabb hatásai is.

2015. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a csirkemellet olaj nélkül sütöm!
2015. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!