Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megeszek egy kis sport...

Ha megeszek egy kis sport csokit akkor melyik idő pont a legalkalmasabb hogy elfogyasszam?

Figyelt kérdés
A reggel olyan kilenc a suliban vagy délután olyan 1-2-3-4 körül vagy este általában én reggel szoktam megenni mert azt hallottam így jobb mint ha estére eszem meg mert így még van időm lemozogni mert sokat mozgok . De szerintetek melyik a legjobb idő rá?!
2010. márc. 1. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
1óra 15perc 52. mp-ében, de csak akkor! Jézusom, hogy lehet ilyen hülyeségeket kérdezni?
2010. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
23:34:12 lehetőleg egybe nyeld le mert ha hamarabb eszed meg meghalsz, ha később felszedsz 56kilót. de ha pont ekkor akkor annyit fogsz fogyni amennyi neked pont jó
2010. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli időpont a legalkalmasabb erre. Edd meg a suliban, még energiát is ad az agyadnak! :)
2010. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én általában (ha enném a csokit, de mostanában nem eszem) délig fogyasztanám. Nem egyfolytában, csak egy kis darabot, mert ennyi kell a vércukrodnak.
2010. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12:00-ig ajánlott csak az édességek fogyasztása, délelőtt még gyors az emésztés, így hamar feldolgozódik.
2010. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!