Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Szeptemberig leakarok adni legalább 6 kilót. Már leadtam 2-3 kilót kb. Azonban akkor nem igen mozogtam, inkább a táplálkozásra figyeltem. Szerintem az étrendem rendben van, tegnap jöttem rá milyen finom a kígyóuborka... :) Na, szóval naponta futok (egy héten 1x-2x van pihenőnap, vagy is volt, de most próbálok heti 6x futni), folyamatosan emelem a távot. Ma pl. 2 kilométert futok, holnap 2,5-öt, és pár naponként emelem fél kilométerrel, majd valahol megállok. Mellette akarok még tornázni is, csak nem tudom mit. Illetve, hogy egy nap mennyit? Több ilyen kérdést olvastam, de valahol ezt írtak, valahol azt... 75-76 kg vagyok, mellékes, de jövő nyárra akarom elérni a 63 kilót, de most egyelőre 6 kg a cél, vagy több ha menni fog. Ti milyen gyakorlatokat végeztetek fogyókúra közben, mennyit egy nap? Lehet zavarosan írtam le mindent, de remélem tudtok segíteni. Kérlek ne írjatok bunkó, lekezelő válaszokat, köszönöm! :)

2015. júl. 7. 13:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 172-173 cm vagyok, de remélem nem álltam meg a növésben. :) Ja, és lány.
2015. júl. 7. 13:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, hogy én mennyit edzek, mert az szánalmasan kevés... Nos, teljes testes edzést javaslom, de pl. én is szeretek beiktatni némi guggolást, hasizomgyakorlatot (fenék, comb, has, ezekre fér rá a legjobban a feszesedés, izmosodás), valamint váll- és karedzést (mert roppant esztétikus, ha kellemesen domborodnak eme izmok és szeretek súlyzózni ezekre). Amihez kedved van, ami fontos számodra, arra jó rámenni, csak a többi izmod se legyen elhanyagolva...

Nekem most gond, itt haldoklom a melegben és meg se moccanok, majd fogok valami kevés mozgásos, de kemény pilatest vagy valamit. Szerencsére a rövid, intenzív mozgást szeretem.


Nekem a kovászolni való uborka jön be, a kígyóra nyáron rá se nézek. Finom, roppanós, hámozott, belül is zöld, zsenge uborka, odavagyok érte, folyton eszem :D De eleve remek dolog a zöldség, fura, hogy van, aki nem szereti őket.

2015. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A kovászolni való uborkát én is szeretem, eddig csak azt ettem, a kígyóuborkát utáltam mindig is, de csak tegnap jutottam el odáig hogy meg is kóstoljam! :)
2015. júl. 7. 14:16
 4/5 anonim válasza:
Szia! Ha úgy érzed hogy kevés a futás, akkor otthon egy 30-45 perc torna megteszi. Én úgy szoktam, hogy reggel megyek futni, este tornázom, de lehet fordítva is vagy közvetlen egymás után. A neten vannak nagyon jó kardio videók, amik elég pörgősek, zenére mennek, nem unalmasak, főleg ha váltogatod őket. Ha nem akarsz videózni, akkor csinálhatsz magadtól gugolásokat, hasprést(először úgy hogy mindkét lábad lent van, aztán felhúzott térddel), karra lehet 2db fél literes üveggel "súlyzós" edzést tartani stb..:)
2015. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy szintén a kardiót ajánlom, szerintem futás mellé napi fél óra elég belőle. Én is szoktam mindegyiket, de most olyan rettentő meleg van hogy már kb egy hete nem voltam futni. Szoval most napi 1 óra kardió van.
2015. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!