Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehet lefogyni 22 nap...

Mivel lehet lefogyni 22 nap alatt 10 kilógrammot?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Zsírleszívás, koplalás ájulásig és hasonló szuper dolgokkal. Nem 3 hét alatt híztad fel, bezzeg leadni ennyi idő alatt akarod... így megy ez :D
2010. márc. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Konnyen le lehet.Ne egyel 22 napig semmit:D
2010. márc. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Semmivel. Heti fél kg egészséges, normális és tartható. A többit duplán visszahízod.
2010. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Adipex
2010. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
88%

Dietetikus vagyok!

10 kg testtömeg energia egyenértéke az emberi szervezetben 70000 Kcal. Vagyis ha 22 nap alatt szeretnéd lefogyni ezt a súlyt, ekkora energia deficitet kell elérned. Ha az alap anyagcserédet 1100 Kcal,és nem szeretnél ez alá menni (ezzel kockáztatva komoly egészségkárosodást), akkor napi 3181 Kcal többet kellene felhasználnod, mint amennyit elfogyasztasz. Ekkora a napi energiabevitele pl.: egy bányásznak, vagy egy kohásznak, akik igen erős fizikai munkákat végeznek.

Javaslom mindenkinek, a kérdezőnek még erőteljesebben, hogy gondolják meg mi a fontosabb: lefogyni, vagy egészségesnek maradni. Lehet egyszerre a kettőt, de így semmiképpen! Aki ilyen drasztikusan szeretne elveszíteni azt a többletet, amit évek, évtizedek alatt szedett össze, az nem kevesebbel, mint az egészségével játszik orosz rulettet. Ha az oda lesz, higgyétek el, hogy a kinézet lesz az utolsó dolog, amire gondolni fogtok. Ez sajnos, keserű tapasztalat!Jó egészséget mindenkinek!

2010. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Én 13.

Tudok ajánlani neked tablettákat, sebészeti telefonszámokat, és donorok nevét. Kell? Megéri? Tiéd a döntés.

Nem a tapasztalat beszél belőlem. Hála az égnek.

2010. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát...

22 nap, az 3rom hét+ 1 nap:)

azaz 22 nap alatt kb. 2-3kg-ot tudsz biztonságosan és tartósan leadni... (heti 0,5-1 kg)

de marad még 7-8kg... szóval az úgy nem jó.


Szerintem kicsit drasztikusabbra kell váltanod. Ha napi 500Kcal-t eszel, akkor meg lesz a 10 kiló 22 nap alatt, sőőt még akár több is:)

Azután pedig figyelj arra, hogy ezt örökéletedre tartsd is, külömben vissza fogod hízni(ha nincs szerencséd, akkor akár a dupláját is).

2010. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia


én korosan voltam túlsúlyos 13 évesen 120 kiló 170 magasan ez hatalmas mennyiség háj ma 18 éves vagyok 90 kiló és 194 centi magas izmos testalkatú

szörnyen nehéz volt mivel az elején az izomzatom gyenge volt ezzért kellet fejlesztenem könnyü súlyokkal az első két hétben nem fógytam semit pedig már akkor keményen fógyoztam (ez napi 5 szöri étkezést de mindig csak keveset és nagyon sok csap víz semi üditő)minden nap megcsináltam a torna kazetákat és nem változott a súlyom de a harmadik héten le fógytam 7 kilót és nem szenvetem anyit 100 kilóig kb enyit vagytam hetente aztán mér csak 2-őt aztén amikor elértem a 90 et csak felet mivel nőtem a bőröm visszanyerte a feszetségét plusz tai boxozom azt ajánlom keres valami sportot(a sakk is sport de nem fogyaszt)


a 120 kilót jojó diétával szedtem fel


koplalni tilos!

este 6 után enni tilos(


sok sikert remélem segítettem nekem bevált

2010. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!