Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnek mar végre lefogyni,...

Szeretnek mar végre lefogyni, de semmi kitartasom nincs (? )

Figyelt kérdés
Mar rengetegszer elhatároztam magam, de sosem sikerül. Annyira gyenge vagyok, es egyre csak hizok. Segitsetek
2015. júl. 10. 22:34
1 2
 11/17 anonim válasza:
23%

Vicces olvasgatni ebben a katagóriában, annyi hülyeséget írtok, hogy a hajamat tépem.

Kérdező,a testépítés kategóriába rakj fel kérdést, ott kapsz hasznos válaszokat.

2015. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Petya183 válasza:
Meséld már el az enyemben mi nem tetszik? Testepitoktol és a shop.builderről szedtem össze ezeket és be is vált akkor mi a gond viccesfiu?
2015. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
Te csak alapanyagokat írtál.:)
2015. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Petya183 válasza:
+ a minimum mozgást :) mert ugye valaki úgy próbál fogyni h csak nem eszik és kész...
2015. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
11 csak kritizál, de pozitív hozzászólás tekintetében impotens.
2015. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én is így vagyok mint te,de most találtam egy nagyon jó oldalt(illetve kettőt).

Az egyik:

[link]


A másik egy diéta,de lehet,hogy ez sem megy majd-azért bemásolom-itt konkrét mintaétrend van:

[link]

2015. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amikor valamihez nincs (elég) kitartásunk, az egy meglehetősen biztos jele annak, hogy nem szeretnénk eléggé. Így nincs motivációnk.


Ilyenkor érdemes újra elgondolkodni a célok elengedésén. Tényleg, minek? Úgysem akarod igazán, ha eddig nem tettél meg érte annyit, hogy sikerüljön.


De lehet hogy akarod, és lehet sikerülni is fog. Hajlandó vagy felkészülni és jól csinálni? Nyilván az üres akarat szinte semmi, munkát kell fektetni a viszonylag helyes módszerbe is, gondolom ez érthető.

2015. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!