Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlotok...

Milyen diétát ajánlotok férfiaknak? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tanácsot, tippeket és ötleteket szeretnék kérni diétával és mozgásformákkal, sporttal kapcsolatban.


21 éves városi srác vagy 172 cm 86 kg, szeretnék egy olyan 8-10 kg-ot lefogyni. Ehhez szeretném a segítségeteket kérni diétás tanácsokkal, konkrét diétával és sporttal kapcsolatban.


Jelenleg futok, kb. heti 3 alkalommal, alkalmanként 3 km-t. De sajnos ez csak ahhoz elég, hogy ne hízzak tovább, tartani tudom csak vele a testsúlyomat.


Tudnátok nekem ehhez még pluszba mozgásformákat, sportolási lehetőségeket ajánlani (nem csak kondira gondolok).


Illetve olyan diétákat amivel a kitűzött célomat el tudom érni.


Előre is köszönök mindent!



2015. aug. 4. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A diéta ideiglenes dolog, az életmódváltás, egészséges táplálkozás az, ami tartós eredményt hoz. A mozgás neked megvan, ha az étkezésre jobban odafigyelsz, akkor fogyhatsz. Persze, jó ha mozogsz, így én javaslom az edzőtermet, esetleg tornavideókat (normálisakat!!) az internetről.
2015. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olvasd el

80/10/10

Harcosok étrendje

Sárga kapszula


Mind tartalmaz egymásnak nagyon ellentmondásos dolgokat és mindben vannak nagyon hasznos infok a táplálkozásról és a sgervezeted működéséről...

Gondold átt rakd össze a 3 könyvet a fejedben és minden kérdésedre megkapod a választ.

2017. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!