Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minél hamarabbi fogyáshoz...

Minél hamarabbi fogyáshoz tippek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

175 cm vagyok és 57 kg és az utóbbi időben egyszerűen nem volt se időm se energiám odafigyelni a helyes étkezésre. Valószínűleg a válaszokban fellelhető lesz a "nem kell fogynod,mert vékony vagy" mondattöredék is,amivel valamilyen szinten egyetértek,azonban én nem érzem valami jól magam a bőrömben,és a hasamon tényleg meglátszik az a pár kiló. Hogy konkretizáljam,tulajdonképpen valami mintaétrend félére lennék kíváncsi,esetleg salaktalanító teákra,valamint tippekre,hogy ne jöjjenek vissza a kilók,hogy feszesítsek stb.

Előre is köszönöm a segítséget!

17L



2015. aug. 22. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Te is anorexiás akarsz lenni? Vagy 40 évesen 140 kiló? mert akkor csak csináld!


Ne haragudj, nem bántani akarlak, csak sokkolni, hogy vedd észre, mihez vezethet, amit csinálsz.

Ha elégedetlen vagy a hasaddal, akkor csinálj csípőfordulatokat, felülést, izmosítást, de NE FOGYÓKÚRÁZZ! És különösképpen ne gyorsan.

Majd úgy jársz, mint itt az egyik kérdező: sikerült gyorsan lefogynia, most meg az a baja, hogy lötyög a bőre, berepedezett, mit csináljon?


Ja, és tanuld meg elfogadni magadat - akkor majd elfogadnak mások is :-)

2015. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

te dolgod kérdező de egyetértek az elsővel..

azért válaszolok:

hanyagold a kenyeret, péksüteményeket, tésztákat stb,

sütik, cukros üdítők kilőve.

egyél sok zöldséget, húsnak tökéletes a csirke, hal de mást is ehetsz csak ne legyen túl zsíros. gyümölcsök is mehetnek. mindenféle kenyeret hanyagolj, a teljes kiőrlésűeket is. kenyér helyett ott a zab, zabpehely! nem gabonapehely!!!! zabpehely! natúr, semmi ízesítés, 100%os zabpehely. reggelire mehet egy kis tejjel vagy vízzel, ahogy neked tetszik, gyümölcsöket is dobálhatsz hozzá. a másik: SPORT. járj el futni, ne 100 km-eket fuss, hanem sprintelj vagy felváltva, kocogsz x métert, sprintelt x métert vagy időben is beoszthatod. azzal hogy csak a hasadra edzel nem fogsz onnan fogyni, nem létezik helyi zsírégetés. olvass utána, nem mondok hülyeséget :) a fontos hogy CSOKI, CHIPS, KENYÉR, ÜDÍTŐK, CUKROS DOLGOK ne legyenek az étrendedben ha mégis akkor csak kis mennyiségben! ha kockás hasat szeretnél akkor nagyon le kell vinned a testzsírszázalékodat. de sportolj is, eddz. ne koplalj mert akkor izmot is fogsz veszíteni. jó szórakozást ;)

2015. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem akar anorexiás lenni, már az


amire szükséged van kérdező a pszichológus mellett, aki a testképzavarodat fogja kezelni, az rendszeres sport és tömegnövelő étrend

2015. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem a kérdező inkább az izmosodás/feszesítést szeretné előtérbe helyezni, mivel ha sportolna akkor nem lenne az a pár kiló a hasán. Járjál ilyen ugrabugrálásokra ahol zenére csináltok gyaroklatokat sokan együtt. Motivál is ès ha sokan vagytok akkor könnyebb is. Én is 175 vagyok 56-7kg. Nekem is van a hasaman felesleg, ezért szeretnèk sportolni, hogy izmosabb legyek, ne sovány. Szerintem ne fogyozz hanem sportoljál, fuss, jár ilyen ugrabukrálásra. Ahol súlyokkal is dolgoztok. Vagy olyan tornára ahol edzővel csináltok gyakorlatokat a saját testsúlyoddal. Írj nyugottan privátot ha valami nem tiszta a válaszomban vagy kérdés van.
2015. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: igen,tulajdonképpen te gogalmaztad meg a problémám. A többieknek is köszi,de amúgy nincs igazuk,véletlenül sem vagyok anorexiás,és tisztában vagyok vele,hogy vékony vagyok. De azért köszönöm az étrend beli tanácsokat is. :)
2015. aug. 23. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok - a sokkolás mellett :-) azért én is írtam a mozgást, az izmosítást.
2015. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!